argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Представянето на българския национален отбор по волейбол на ЕП в Турция  (Прочетена 1946 пъти)

Васил Георгиев

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Какво мислите за представянето на отбора ни на ЕП в Турция? След двете победи досега над Сърбия и Италия, сме сигурни във втората фаза! Показахме добра игра и срещу двете държави, да видим докъде ще ни стигнат силите!
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

~SorroW~

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45

Ами ти основното си го казал Васе  :-) Добра игра .. днешния мач определено не беше за изпускане ... На този етап изглежда,че ще вървим само напред ,но можем само да гадаем и да стискаме палци ...  :-)
Активен
~ В истината има повече красота,дори когато красотата е отвратителна ! ~

Калински

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 520
  • Екология на БТП

Че ги смачкаме всичките :rock:
Активен

p6ebem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 219

Дано успеем да направим нещо голямо. Обикновено обаче като стигнем до Русия или Полша и нямаме късмет. Някой знаели какви са правилата на европейското? Знам, че сега сме в група, но май първите 3 се класират за следващата фаза. А после?
Активен

Васил Георгиев

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Дано успеем да направим нещо голямо. Обикновено обаче като стигнем до Русия или Полша и нямаме късмет. Някой знаели какви са правилата на европейското? Знам, че сега сме в група, но май първите 3 се класират за следващата фаза. А после?
После играем с първите 3 отбора от друга група, в случая с Русия, Финландия и Холандия. Лично аз мисля, че Холандия и Финландия няма да са проблем, но Русия е доста силен отбор и ще ни е трудно, като се има предвид, че в мачовете от Световната лига записахме едва 1 победа срещу тях, а те ни биха 3 пъти. Да се надяваме, че на полуфиналите ще стигнем ние и руснаците! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Васил Георгиев

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Днес отнесохме Финландия с 3:0 гейма, което ни доближава само на една победа от полуфиналите. Ако победим Холандия, мача с Русия няма да е от значение, защото те биха Сърбия и също са почти сигурно за полуфиналите. Лошото е, че в сайта на първенството пуснаха новина, че полуфиналите няма да се играят на кръст, а ще се тегли жребии, което означава, че ако ние и руснаците сме първи и втори в групата, може да се срещенм отново и на полуфиналите. Това според мен е доста глупаво, но явно на организаторите не им пука какво мисля аз! :) Все пак да се надяваме да стигнем до полуфиналите, а после и до финал! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

ze`roberto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
  • AS ROMA

Вчера беше голяма мъка срещу "лалетата" но важното, че се класирахме, сега дано не ни си падне Дружина Полска, че ще ни отнесат !  :wink:
Активен
AS ROMA E PFC CSKA !

Васил Георгиев

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Вчера беше голяма мъка срещу "лалетата" но важното, че се класирахме, сега дано не ни си падне Дружина Полска, че ще ни отнесат !  :wink:
Определено вчерашният мач беше труден, но показахме воля и победихме. На полуфиналите няма случайни отбори, така че, който и да ни се падне ще е силен отбор. Аз се надявам да не са руснаците, мисля, че по-приемливият вариант са Германия или Полша!
« Последна редакция: 10.09.2009, 12:23:39 от Васил Георгиев »
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

ze`roberto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
  • AS ROMA

Лошото е, че в сайта на първенството пуснаха новина, че полуфиналите няма да се играят на кръст, а ще се тегли жребии, което означава, че ако ние и руснаците сме първи и втори в групата, може да се срещенм отново и на полуфиналите. Това според мен е доста глупаво, но явно на организаторите не им пука какво мисля аз! :) Все пак да се надяваме да стигнем до полуфиналите, а после и до финал! :)
Много тъпо ! Каквито сме късметлии, като нищо да изтеглим братушките  :wink:
Активен
AS ROMA E PFC CSKA !

Васил Георгиев

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Лошото е, че в сайта на първенството пуснаха новина, че полуфиналите няма да се играят на кръст, а ще се тегли жребии, което означава, че ако ние и руснаците сме първи и втори в групата, може да се срещенм отново и на полуфиналите. Това според мен е доста глупаво, но явно на организаторите не им пука какво мисля аз! :) Все пак да се надяваме да стигнем до полуфиналите, а после и до финал! :)
Много тъпо ! Каквито сме късметлии, като нищо да изтеглим братушките  :wink:
Възможно е, но се надявам да се представим добре. Още не мога да се начудя на глупавите правила на организаторите, при положение, че сме в една група с Русия, пак да могат да ни се паднат и на полуфинала. Лично за мен само идиот би измислил подобно решение, много по-добре щеше да е да се играе на кръст!
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

ze`roberto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
  • AS ROMA

Лошото е, че в сайта на първенството пуснаха новина, че полуфиналите няма да се играят на кръст, а ще се тегли жребии, което означава, че ако ние и руснаците сме първи и втори в групата, може да се срещенм отново и на полуфиналите. Това според мен е доста глупаво, но явно на организаторите не им пука какво мисля аз! :) Все пак да се надяваме да стигнем до полуфиналите, а после и до финал! :)
Много тъпо ! Каквито сме късметлии, като нищо да изтеглим братушките  :wink:
Възможно е, но се надявам да се представим добре. Още не мога да се начудя на глупавите правила на организаторите, при положение, че сме в една група с Русия, пак да могат да ни се паднат и на полуфинала. Лично за мен само идиот би измислил подобно решение, много по-добре щеше да е да се играе на кръст!
Именно, преди 3 дни сънувах, че сме на финал с Русия  :-D
Активен
AS ROMA E PFC CSKA !

Васил Георгиев

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Лошото е, че в сайта на първенството пуснаха новина, че полуфиналите няма да се играят на кръст, а ще се тегли жребии, което означава, че ако ние и руснаците сме първи и втори в групата, може да се срещенм отново и на полуфиналите. Това според мен е доста глупаво, но явно на организаторите не им пука какво мисля аз! :) Все пак да се надяваме да стигнем до полуфиналите, а после и до финал! :)
Много тъпо ! Каквито сме късметлии, като нищо да изтеглим братушките  :wink:
Възможно е, но се надявам да се представим добре. Още не мога да се начудя на глупавите правила на организаторите, при положение, че сме в една група с Русия, пак да могат да ни се паднат и на полуфинала. Лично за мен само идиот би измислил подобно решение, много по-добре щеше да е да се играе на кръст!
Именно, преди 3 дни сънувах, че сме на финал с Русия  :-D
То все още е възможно, просто на полуфинала не трябва да ни се падат те, пък после ще видим! :) Сега като гледам, още повече се ядосвам. Регламентът е следният: победителят от групата може да изтегли на полуфинала един от двата отбора, които са били на второ място в групата си. Тоест, ако сме първи в групата ще играем с Русия или Германия/Франция (днес ще се реши), а ако сме втори в групата ще играем с Полша или Русия. На това му се казва пълна идиотия!
« Последна редакция: 10.09.2009, 12:27:35 от Васил Георгиев »
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

ze`roberto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
  • AS ROMA

Събота:

17:30 България - Полша
20:30 Русия - Франция

Успех  :-)
Активен
AS ROMA E PFC CSKA !

Dandelion

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Дано победят момчетата,заслужават го.Слушах,че основни волейболисти на поляците липсват,това също може да е от полза за нашия отбор.Схемата е следната...бият Полша ,а на финала Русия :-) И утре в 17,30 пред екраните ейй,екипи,шалчета,знамена...каквото има :-D Българи юнаци!!!
Активен

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253

и всички останахме безмълвни  :-D
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

Dandelion

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

хах,недей така...Евентуална победа срещу Русия би била мноого сладка все пак :-)
Активен

Стойчо

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 255
  • Политология\Маркетинг

Напред Към Подвизи И Слава  :rock: Отнесохме и Русия с 3 на 0  :rock: Българи юнаци  :rock:  :sun: http://vbox7.com/play:52455113
« Последна редакция: 13.09.2009, 20:08:07 от stoycho »
Активен

Dandelion

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Активен

Калински

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 520
  • Екология на БТП

Трябваше и Полша да бием, ама и 3-тото място бива 8-) :beer:
Активен

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253

От Полша бяхме паднали още преди започването на мача (психически става дума), а това, че наистина имаме силите да ги победим е друг въпрсос. Според мен Полша заслужено станаха шампиони, нашите просто не издържаха на напрежението, докато поляците в най-важният си мач бяха много стабилни във всяко отношение. За съжаление не можах да гледам мача с Русия, защото бях ан работа :? но много се радвам, че все пак сме успяли да преглътнем тежката загуба. Трето място наистина никак не е лошо  :beer:  :beer:  :y: А и като се има предвид, че Виктор взе и персонална награда за най-добър блокировач...Като цяло момчетата ми се струва, че трябва да поработят върху психическата си издръжливост, те като играчи и колектив са се доказали :)
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...