argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: US Open 2009  (Прочетена 1304 пъти)

Васил Георгиев

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
US Open 2009
« -: 05.09.2009, 13:25:09 »

Кой е вашият фаворит за спечелването на състезанието, кой е играчът на когото най-много симпатизирате като цяло? Тук е мястото да обсъдим последния турнир от Големия Шлем за 2009 година. Лично аз харесвам Джокович и Надал и се надявам един от двамата да стиге до финала и там да спечели. Колкото и да е странно, не харесвам Федерер, може да е голям играч, но все пак не ми е на сърце и определено един мач Джокович - Федерер или Надал - Федерер, в който Федерер губи ще е добър завършек на Шлема за мен! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Стойчо

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 255
  • Политология\Маркетинг
Re:US Open 2009
« Отговор #1 -: 05.09.2009, 16:09:08 »

Светлана Кузнецова ми е фаворитка при жените.Анди Родик или Николай Давиденко при мъжете.  :-) :beer: :-) Но финал Надал - Федерер ще е добре дошъл,макар,че победителят ще е ясен - Надал.  :-)
Активен

Васил Георгиев

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:US Open 2009
« Отговор #2 -: 05.09.2009, 16:10:25 »

Светлана Кузнецова ми е фаворитка при жените.Анди Родик или Николай Давиденко при мъжете.  :-) :beer: :-) Но финал Надал - Федерер ще е добре дошъл,макар,че победителят ще е ясен - Надал.  :-)
Надал май не е в оптимална форма като го гледам, трудно взе последната си победа, но определено един такъв финал с победа на Надал ще ме направи много щастлив. :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Peps

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:US Open 2009
« Отговор #3 -: 05.09.2009, 17:22:22 »

И аз съм за финал Федерер - Надал (направо си е класика), с победа за Надал естествено :wink:
Активен

Marta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 517
Re:US Open 2009
« Отговор #4 -: 06.09.2009, 11:00:26 »

Vamos, Rafa!!! Рафаел е толкова добро момче, искам той да спечели! :hug:... Жалко, че Родик отпадна... А от жените подкрепям Ким Клайстърс и Каролин Вознячки.
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.
Re:US Open 2009
« Отговор #5 -: 06.09.2009, 11:59:09 »

Хехехе, може много да се поспори при финал Надал - Федерер дали всичко ще е "ясно"  :wink:
Аз все си мисля, че Фед има какво да покаже  :y:
Активен
Дзен...

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253
Re:US Open 2009
« Отговор #6 -: 06.09.2009, 14:24:55 »

И аз симпатизирам повече на Федерер, човека се е доказал през годините, недейте да го сравнявате с Надал, който е много по млад от него. Ако сега Федерер беше на годините на Надал друга щеше да е ситуацията :)
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

Калински

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 520
  • Екология на БТП
Re:US Open 2009
« Отговор #7 -: 06.09.2009, 18:49:35 »

Федерер е номер 1 - няма равен 8-)
Ако играе финал с надал е ясно кой ще спечели - Роджър :rock:
Активен

Васил Георгиев

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:US Open 2009
« Отговор #8 -: 08.09.2009, 00:01:05 »

Ей изпуснах дискусията, че ме нямаше 2 дни! Определено не отричам качествата на Федерер, не случайно е номер 1. Годините си оказват влияние, но със сигурност има още доста какво да покаже, Сампрас и Агаси играеха с класа над останалите, дори и доста по-възрастни от тях. Но аз харесвам Надал, някак по-агресивен е спрямо топката. Дано финалът да е Надал-Федерер или Федерер-Джокович, че сърбина също го харесвам много! :)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Marta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 517
Re:US Open 2009
« Отговор #9 -: 09.09.2009, 12:29:08 »

Рафа победи Монфис и се класира за четвърт финалите! :bravo: Не можете да си представите колко се радвам! Гледах мача рано сутринта и виках "Vamos! Vamos!". Много съм се зарибила по това момченце...
Активен

Marta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 517
Re:US Open 2009
« Отговор #10 -: 12.09.2009, 23:11:16 »

http://www.youtube.com/watch?v=qDSUsQbS6BQ  :-D Следващият път ще съм аз...  :hug: :-D Шегувам се, разбира се!
Активен

kermis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:US Open 2009
« Отговор #11 -: 15.09.2009, 11:53:14 »

...губещ е Федерер,да,но победител не е Надал,както се надяваха повечето от вас! :-)Адмирации за Дел Потро, :-)гледах целия  финал,въпреки,че се успах за работа тази сутрин..Снощният финал до голяма степен наподобяваше мача на Чилич с Дел Потро,но в пълния му размер-5 сета/ШОУ :-)/Не разбрах колко точки ще вземе Дел Потро за титлата?Надявам се скоро да изпревари Мъри и Родик и ранглистата  да изглежда по следния начин
1.Федерер
2.Рафа
3.Джокович
4.Дел Потро
Активен

Marta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 517
Re:US Open 2009
« Отговор #12 -: 15.09.2009, 14:31:03 »

И аз пропуснах финала. Поздравления за Дел Потро и от мен! Не ми е любимец, но играе страхотно. Чакам следващия турнир (от ATP Masters, само такива оснанаха още тази година) с участието и надявам се победата на Рафа. Vamos!
Активен

Peps

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:US Open 2009
« Отговор #13 -: 15.09.2009, 17:21:42 »

Финалът наистина беше страхотен, въпреки че се надявах повече Надал да участва  :-) Както и да е, Дел Потро игра много добре и си заслужи титлата.
Активен