argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: 100-те Национални туристически обекта  (Прочетена 1059 пъти)

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Посещавате ли 100-те Национални туристически обекта на България? Събирате ли печатите на Българския туристически съюз? Колко от обектите сте посетили досега? Кои планирате да са слеващите Ви дестинации?
Лично аз съм обиколил някои от обектите, но никога не съм събирал печати. Обмислям отсега нататък да ги събирам, за да мога в един момент да се похваля, че съм събрал всичките 100! :)
За тези, които не знаят кои са 100-те обекта: http://btsbg.org/modules/xdirectory/
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:100-те Национални туристически обекта
« Отговор #1 -: 10.09.2009, 10:09:47 »

Мисля, че по-голямата част съм ги обиколил, но не всичките. Печати със сигурност нямам, дори и книжката ми липсва от едно известно време.

Наскоро едни мои приятели ми подариха книжка с 40-те най-високи върха в България на 40 планини. Доста е зарибяващо. По този повод от едно известно време се точа на планините на запад от София - там има някои двухилядници, които си заслужава да се посетят.
Активен

ze`roberto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
  • AS ROMA
Re:100-те Национални туристически обекта
« Отговор #2 -: 10.09.2009, 11:52:32 »

Ами аз взех само бронзова значка.. и това ми стига ! Иначе е страхотна идея !  :-)
Активен
AS ROMA E PFC CSKA !

Crystal

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 322
Re:100-те Национални туристически обекта
« Отговор #3 -: 11.09.2009, 20:59:48 »

Аз съм посетила само около двайсетина от тези 100 обекта, но не съм събирала печати...  В краткосрочните ми планове(дано да ги изпълня) съм предвидила покоряването на поне половината от тези обекти :rock:

Иначе имам познати, които страстно колекционират печати от 100-те обекта. Даже понякога дават книжките си на свои близки или роднини, които посещават тези места, за да вземат печат вместо тях, което ми се вижда малко глупаво :-P Все пак идеята е да посетиш местата лично, а споменът от преживяното и видяното да остави отпечатък върху теб самия :wink: Това според мен и е много по-важно от някакъв мастилен знак върху хартия :wink:
« Последна редакция: 11.09.2009, 21:14:56 от Lilith »
Активен