argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: доц.Макрелов и проф.Семерджиев  (Прочетена 3548 пъти)

Ивето

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте!
От ПУ предлагат уроци по математика, които ще са водени от доц.Илия Макрелов и проф.Христо Семерджиев.
Някой бил ли е при тях на уроци? Добра ли е подготовката?
Ще съм ви много благодарна, ако споделите мнението си за тях! :-)
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:доц.Макрелов и проф.Семерджиев
« Отговор #1 -: 23.09.2009, 19:07:05 »

Без да правя реклама на колегите, просто за тях се чува, че са много добри! Занимават се с това от много отдавна, още като бях аз кандидат-студент (1985/6-та бях).

Всичко останало зависи от самата теб - дали ще се стараеш и как ще напредваш! И дали ще ти допадне системата им на преподаване, което е много индивидуално, но те са добри педагози с голям опит.
Активен

TroubleMaker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re:доц.Макрелов и проф.Семерджиев
« Отговор #2 -: 23.09.2009, 20:23:57 »

Един съвет - бягай надалеч от Семерджиев.
Активен

Peps

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:доц.Макрелов и проф.Семерджиев
« Отговор #3 -: 23.09.2009, 21:32:38 »

Курсът си заслужава!! Аз бях при тях тази година и изкарах 5.90 на пробния изпит. От теб ще се изисква само да вложиш малко усилие. Освен това цената е добра  :wink:
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re:доц.Макрелов и проф.Семерджиев
« Отговор #4 -: 23.09.2009, 23:04:15 »

с 3 ръце препоръчвам курса при доц. Кулев който се оргнизираще поне до скоро в часното МГ просто използваше сградата. Курса е най-добрия курс според мен по редица показатели.
Проблема е че до края на септември всичко е заето и в момента не знам дали има места побързай няма да съжеляваш.
Активен

hdk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
Re:доц.Макрелов и проф.Семерджиев
« Отговор #5 -: 24.09.2009, 14:15:07 »

Курсовете по математика, които се водят във ФМИ на ПУ са два. Първият, за който тече записване в момента и ще започне през октомври, е на доц. П. Рангелова. В цената са включени необходимите учебни помагала, чиито автор е доц. Рангелова. Горещо го препоръчвам, защото всички миналогодишни курсисти в момента са студенти. Следващият курс е на доц. Георги Костадинов.
Записванията са в каб. 330 на Нова сграда. Повече информация на адрес:
http://77.77.167.148/courses/link29.html
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:доц.Макрелов и проф.Семерджиев
« Отговор #6 -: 24.09.2009, 15:34:32 »

TroubleMaker - ти си бил на курс при проф. Семерджиев или си вадиш поука от многократните ти скъсвания на някой изпит при него като студент? Нещата нямат връзка едно с друго - при курса неговата строгост и коректност ще ти помогне да научиш материала!

Виж, ако си бил на курс при него - сподели кое не ти е харесало, вместо анонимно да казваш БЯГАЙ...
Активен

TroubleMaker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re:доц.Макрелов и проф.Семерджиев
« Отговор #7 -: 24.09.2009, 19:54:50 »

TroubleMaker - ти си бил на курс при проф. Семерджиев или си вадиш поука от многократните ти скъсвания на някой изпит при него като студент? Нещата нямат връзка едно с друго - при курса неговата строгост и коректност ще ти помогне да научиш материала!

Виж, ако си бил на курс при него - сподели кое не ти е харесало, вместо анонимно да казваш БЯГАЙ...

Бях на курс при него преди 5 години. Т.е . отидох два пъти и се отказах. Курсът тогава се провеждаше в едно училище близо до Сточна гара. Решава изключително сложни задачи, не обяснява добре и не обръща сериозно внимание на курсистите си, при конкретно зададени въпроси гледа само да претупа нещата. Имах един съученик с който ходихме заедно, но той не се отказа и остана до края на курса и след това съжаляваше 500 пъти, че си е дал парите на вятъра.
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:доц.Макрелов и проф.Семерджиев
« Отговор #8 -: 24.09.2009, 20:06:23 »

Ами така кажи - аз го познавам от преди 20-22 години. Е, сложните задачи няма лошо, но явно наистина не сте си допаднали!
Активен

Райчо Мукелов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
  • I snuggle with subwoofers
    • HULTIG - Human Language Technlogy and Bioinformatics Interest Group
Re:доц.Макрелов и проф.Семерджиев
« Отговор #9 -: 27.09.2009, 07:13:32 »

Специално за Семерджиев - доста е напред в математиката и предполагам няма никакъв проблем да преподава елементарна математика, т.е. тази същата математика, необходима на един кандидат студент. Първата ми среща със Семерджиев беще по случай случая, че го разкъсах в словесна битка, след като скъса половината курс на изпит по Статистика (специалност "Инфорамтика" винаги са били "любимци" на преподавателите по математика, особено на тези които имат някакво самоуважение). Има чепат характер обаче наистина разбира добре това, което преподава.
Активен