argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Психология изпити  (Прочетена 27741 пъти)

Gery

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
  • :)
Re: Психология изпити
« Отговор #40 -: 02.07.2009, 00:29:14 »

ееее добре,а някой знае ли коя тема се е паднала миналата година по психология?
Активен

tishofzx

  • Гост
Re: Психология изпити
« Отговор #41 -: 07.07.2009, 21:04:02 »

Някой знае ли,един ден преди изпита по телефона дават ли информация в коя сграда и зала си разпределен,или на място трябва да се пита ?
Активен

cristi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Психология изпити
« Отговор #42 -: 11.07.2009, 20:05:47 »

Здравейте =)
Аз съм Кристи. 2009/2010 ще съм 11 клас в СГСАГ "Хр. Ботев"(Софийска гимназия по строителство, архитектура и геодезия за тези които нз ;) ) и след като завърша 11 клас искам да кандидатствам в ПУ специалност психология...то нали има и такива екстри вече...Проблемът е, че нали съм в София и няма да ходя в Пловдив поне до евентуално пробни изпити (не че преди това съм ходила в този град  :blush: ) и няма как да се сдобия със справочник на ПУ. Искам само ако някой може да ме ориентира на какви изпити тряя да се явя (разбрах че можело с психология, български, математика или език и говорни и комуникативни способности). Какво представляват изпитите след 11 клас по психология, бг и матем и от къде мога да се готвя...учебници, уроци или от другъде?? плс хелп :(
Активен

KokoT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Психология изпити
« Отговор #43 -: 22.08.2010, 12:00:10 »

Вече няма хляб в тази псевдо-специалност.Всеки психиатър вече ще може да изпълнява и ролята на психолог,както си е редно,така че се обезмисля да си кандидатствате психологията.Освен естествено ако не желаете да бъдете училищни или психолози в дадени предприятия.Просто е напълно необходимо да забранят на такива шантаджии да имат допир с психично болни пациенти.Но иначе напълно подкрепям дейността ви като учлищни преподаватели да кажем,за тази сфера специалността е перфектна.
Активен

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253
Re:Психология изпити
« Отговор #44 -: 22.08.2010, 12:06:40 »

Вече няма хляб в тази псевдо-специалност.Всеки психиатър вече ще може да изпълнява и ролята на психолог,както си е редно,така че се обезмисля да си кандидатствате психологията.Освен естествено ако не желаете да бъдете училищни или психолози в дадени предприятия.Просто е напълно необходимо да забранят на такива шантаджии да имат допир с психично болни пациенти.Но иначе напълно подкрепям дейността ви като учлищни преподаватели да кажем,за тази сфера специалността е перфектна.

 :-D :-D :-D :-D оох...блажени са невежите...
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

KokoT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Психология изпити
« Отговор #45 -: 22.08.2010, 16:54:16 »

Нереализиралите се психолози взеха да се обаждат  :-D
Активен

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253
Re:Психология изпити
« Отговор #46 -: 22.08.2010, 20:02:36 »

А, чакай 1во да завърша, тогава ще говорим за реализация  :wink:  :roll: иначе ти какво учиш колега?
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

KokoT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Психология изпити
« Отговор #47 -: 23.08.2010, 12:11:46 »

Ще изчакам, пък после и ще изчакам да почерпиш  :beer: Логично е щом съм такъв хейтър, значи следвам медицина. :headbang:
Активен

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253
Re:Психология изпити
« Отговор #48 -: 23.08.2010, 12:50:37 »

Жалко...защото би трябвало да знаеш, че психолозите на частна практика почти нямат допир с психично болни пациенти, психиатрите имат...Ако земеш да почетеш повече, а не да пишеш по форуми за "псевдо" специалности може и ти да си намериш реализация  :beer:  :bow:
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

munroe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
  • Няма ли да стане лято вече?
Re:Психология изпити
« Отговор #49 -: 24.08.2010, 20:35:57 »

Вече няма хляб в тази псевдо-специалност.Всеки психиатър вече ще може да изпълнява и ролята на психолог,както си е редно,така че се обезмисля да си кандидатствате психологията.Освен естествено ако не желаете да бъдете училищни или психолози в дадени предприятия.Просто е напълно необходимо да забранят на такива шантаджии да имат допир с психично болни пациенти.Но иначе напълно подкрепям дейността ви като учлищни преподаватели да кажем,за тази сфера специалността е перфектна.
Явно имаш комплекси.
Активен