argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Оценки от изпита по ФИНАНСИ при доцент д-р Консулов  (Прочетена 11149 пъти)

Ellie.Stoychovska

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93

Благодаря! :-)
Активен

neli82

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

Стаси моля те прати каквото имаш по финанси ще ти бъда много благодарна,задачи лекции каквото имаш,оставям си пощата neli_dim4eva@abv.bg  и скупе neliosemdve  , предварително ти благодаря  :-)
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.

Нели, готово  :-) Може да си видиш пощата.

Иначе колежката spaskavelikova е много идейна на анкети  :-D Това напълно положително го казвам и се надявам, че си е взела изпита... Наистина :)
Активен
Дзен...

spaskavelikova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40

Нели, готово  :-) Може да си видиш пощата.

Иначе колежката spaskavelikova е много идейна на анкети  :-D Това напълно положително го казвам и се надявам, че си е взела изпита... Наистина :)
Благодатя ти  Стаси... ми да взела съм го с 4-ри, но отивам на повишаване!!!
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

аз пък имам толкова, колкото очаквах :) не се вписвам в анкетата :P
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239

Отивала на повишение...тук емоцията в мен надделя, мускулите на корема рязко се съкратиха, последва внезапно издишане под формата на неконтролируем смях, след което се изхлузих от стола.  :-D


А от друга страна, писна ни от подобни форОмни драскачи, на които дори писането им куца, а ако при наличието на достатъчно упорство решиш да прочетеш какво са написали, почваш да се чудиш дали не са претърпели лоботомия в близкото минало, защото ти се струва противоестествено и направо престъпно чак такава липса на мозък в една черепна кутия. Като чувствате правата си нарушени, драснете едно оплакване към ръководството. Нека и те се посмеят, не бъдете скръндзи.  :-D


П.С. Благодарим за емоциите.  :rock:
Активен
Ицко иска поничка!

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Поздравления за студентите от финансовия факултет! Много се смях на една анкета във връзка с изпита по финанси при доц. Консулов.Анкетата е страхотно глупава и се чудя на себе си как я попълних след като не съм студент от този факултет.Ще взема да отида на някоя лекция, това наистина е страхотно предизвикателство. И без това имаме изпит по данъчно и Финансово право-- все ще науча някой виц или преподавателя ще научи от мене! А и мога да се запозная със студентки , които отивали на повишаване  от добър на отличен!?! инж. Марин Янков 5 курс, Право ,ПУ :y: :-) :bow:
Активен
Всичко е любов

spaskavelikova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40

Отивала на повишение...тук емоцията в мен надделя, мускулите на корема рязко се съкратиха, последва внезапно издишане под формата на неконтролируем смях, след което се изхлузих от стола.  :-D


А от друга страна, писна ни от подобни форОмни драскачи, на които дори писането им куца, а ако при наличието на достатъчно упорство решиш да прочетеш какво са написали, почваш да се чудиш дали не са претърпели лоботомия в близкото минало, защото ти се струва противоестествено и направо престъпно чак такава липса на мозък в една черепна кутия. Като чувствате правата си нарушени, драснете едно оплакване към ръководството. Нека и те се посмеят, не бъдете скръндзи.  :-D


П.С. Благодарим за емоциите.  :rock:
Толкова сте емоционален... Толкова сте умен... Трудно асимилирах какво сте написал, та то е на толкова висок и научен стил... Вие ще станете професор сигурна съм...  :hihi:
« Последна редакция: 06.10.2009, 08:27:35 от spaskavelikova »
Активен

spaskavelikova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40

Поздравления за студентите от финансовия факултет! Много се смях на една анкета във връзка с изпита по финанси при доц. Консулов.Анкетата е страхотно глупава и се чудя на себе си как я попълних след като не съм студент от този факултет.Ще взема да отида на някоя лекция, това наистина е страхотно предизвикателство. И без това имаме изпит по данъчно и Финансово право-- все ще науча някой виц или преподавателя ще научи от мене! А и мога да се запозная със студентки , които отивали на повишаване  от добър на отличен!?! инж. Марин Янков 5 курс, Право ,ПУ :y: :-) :bow:
Извинявайте Вие не бяхте ли с толкова висок стил на писане по-известен като високо интелигентният стил "Димитровградският пазар", да само Вие липсвате във нашият факултет!!! Заповядайте... Да внесете стил от висока провинциална класа и диалект на който би завидяла и Стойка "ПИПИРУДАТА"  :hihi
« Последна редакция: 06.10.2009, 08:29:56 от spaskavelikova »
Активен

migrenka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

За пореден път се убеждавам, че във ФМ е пълно с малоумници (без да преувеличавам). Първо се уплаквате от доц. Консулов че пишел много 2, че забавял изнасянето на резултатите, не оценявал справедливо, пропускал изпити, а сега пък някой не бил доволен от резултата та чак и на повишителен щял да ходи. Простете колега, но щом толкова държите на оценката да бяхте седнали да научите и сигурно щяхте да я изкарате още от първия път, а не от третия(може би). Специално аз съм ходила 2 пъти на изпит при доц. Консулов и нито веднъж не ме е късал...ама защо ли.....(fubar).
Активен

vanq.m.d

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Много благодаря на колегата,който е прикачил снимки с оценките от изпита.Лошото е,че последната част въобще не се вижда.Затова ако има някой колега,които не си е видял резултата и ще ходи на място да провери,ще съм му много благодарна ако има вазможност да снима последната част от списъка и да я прикачи тук :-)
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

ами аз ще ходя пак след малко, освен да си оправя фотото :)  :blush:

p.s. ако искаш най-добре дай да проверя по име
Активен

spaskavelikova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40

Да страхотно ще бъде да имаме и последната страничка... но ми се виждат доста 2-ки там надявам се да не развалим на някой днешният слънчев ден :)
Активен

spaskavelikova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40

 
Цитат
Специално аз съм ходила 2 пъти на изпит при доц. Консулов и нито веднъж не ме е късал...ама защо ли.....(fubar).
Защото сте професорка..... (най-умната в ПУ, Пловдив и околията чак до София) :hihi:
« Последна редакция: 06.10.2009, 10:25:05 от spaskavelikova »
Активен

vanq.m.d

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Ами аз по принцип си видях името във втората част от списъка,но понеже е често срещано ми се искаше да видя и третата част да не би да има и друга колежка като мен,или пък да е по име и презиме,защото някои колеги са по фамилия,а някои по презиме :-).
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

Подредбата е направена по специалности, а самите специалности са подредение по първо име. На оня лист в дясната част са Финансов мениджмънт и първите имена са Мария и т.н.
Активен

vanq.m.d

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Искаш да кажеш че са по азбучен ред по първо име ли,защото май не е така-като гледах списъците са доста хаотични май :-)
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

Искаш да кажеш че са по азбучен ред по първо име ли,защото май не е така-като гледах списъците са доста хаотични май :-)
За да са хаотични принос има и начина ми на снимане  :-D Подредбата е вертикална:
1. лява част 2-а снимка
2. лява част 3-а снимка
3. лява част 1-а снимка
4. дясна част 2-а снимка
5. дясна част 3-а снимка
6. дясна част 2-а снимка
Активен

vanq.m.d

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Ок.Благодаря за информацията и отделеното време :-)
Активен

mi6oka_mi4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63

Колеги ако някой ходи до университета ще съм му благодарна да провери резултата от изпита по Финанси, неикономисти за спец. финансов мениджмънт на фак. № 0808387061  :bow:
Активен