argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Родопи: из Червената стена (от рибарника до манастира)  (Прочетена 938 пъти)

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

Днес със Стойчо поехме от рибарника (след третия тунел на пътя за Смолян) по една моя априлска следа. Тогава си набелязах едно разклонение от пътеката по хребета, която отива към Бачковския манастир. По нея поехме днес. От разклонението ATT000539 до точка 001 от картата пътеката се губеше и преминавахме от една в друга кози пътечки. Въпреки това се напредваше лесно. От точка 001 натам се сляхме в основната маркирана пътека отбелязана на векторната топографска карта на България за Garmin - BGtopoVJ. Пътеката си беше напълно нормална и дори маркирана с нова синя боя, а сътарите червена и жълта маркировка също си личаха. По нея стигнахме до една чешма (точка ATT000077) точно преди Аязмото.
Албума със снимки от днес е достъпен на адрес: http://photo.argon.acad.bg/ksx/2009/rodopi-25
Активен

Стойчо

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 255
  • Политология\Маркетинг

Беше велико!  :rock:
Нагоре доста зор видяхме,но даунхилът беше перфектен.Темпото наложено от Наско беше доста бързо,но се справих.  :-) ...на последната снимка трябваше да извикам едно мощно УРААА  :-D
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

:hihi:
Малеее то ти харесало, а аз си мислих, че повече няма да идваш с мен. За уикенда можем да се пробваме да трасираме някои други пътеки из района или просто да идем на планина като бели хора по маркирана пътека и чат пат да срещаме други сродни души. Хихихи
Активен

Стойчо

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 255
  • Политология\Маркетинг

Хахаха шегуваш ли се,беше си супер.Вярно,не беше екстрийм като Лъки,но си заслужаваше,макар,че сега ме болят краката,но това е по-скоро от маратонките...Скоро ще покараме и велосипеди стил крос-кънтри някъде из планината,като започнем с по-лек крос,че съм изгубил тренинг,знаеш защо.  :-) :beer: :y:
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

Явно в случая прецаканият съм бил аз, но просто нямаше как да дойда, защото все още чакам техник на Визио да дойде да ме върже към нета, а уж днес трябваше да дойде, но уви, пак пропусна! Затова рядко влизам и във форума и не мога да поема по пътеките. Надявам се в понеделник вече да имам нет и да мога да участвам в следващия маршрут! :)

П.П. Наско, снимките както винаги са уникални!
« Последна редакция: 09.10.2009, 21:05:36 от Васил Георгиев »
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!