argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Дистанционно обучение в ПУ  (Прочетена 3641 пъти)

bubinka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Моля за информация относно дистанционно обучение в ПУ-има ли,как се кандидатства,за какви специалности,към кого мога да се обърна за конкретна информация.Благодаря предварително!
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Дистанционно обучение в ПУ
« Отговор #1 -: 17.10.2009, 21:51:02 »

Няма дистанционно обучение! Има задочна форма  ,за тези които работят, семестрите им са много по -кратки в сравнение с редовната форма, но изпитите са със същата сложност!Кандидатства се по общия ред ,съгласно справочниците за прием на студенти!инж. Марин Янков 5 курс, Право, ПУ
Активен
Всичко е любов

bubinka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re:Дистанционно обучение в ПУ
« Отговор #2 -: 17.10.2009, 22:35:45 »

Аз в момента уча задочно,3та година,но се интересувам за сестра ми,ако знаеш някой университет,който предлага дистанционна форма на обучение ще ти бъда много благодарна да ми дадеш информация и благодаря за отговора!
Активен

kaia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
Re:Дистанционно обучение в ПУ
« Отговор #4 -: 18.10.2009, 22:29:11 »

Аз в момента уча задочно,3та година,но се интересувам за сестра ми,ако знаеш някой университет,който предлага дистанционна форма на обучение ще ти бъда много благодарна да ми дадеш информация и благодаря за отговора!
В Нов български има дистанционно форма на обучение.
Активен
Щастието се състои и в това да побеждаваш злото в себе си!!!

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Дистанционно обучение в ПУ
« Отговор #5 -: 18.10.2009, 22:57:25 »

Тук има явно недоразумение и използване на различни думи ,които нямат законова дефиниция, но използвани в ежедневното общуване предизвикват различни приятни асоциации!инж. Марин Янков 5 курс ,Право,ПУ
Активен
Всичко е любов