argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Ботев - Локомотив  (Прочетена 623 пъти)

Калински

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 520
  • Екология на БТП
Ботев - Локомотив
« -: 26.10.2009, 13:24:33 »

Тази седмица е голямото дерби на Пловдив. Някой ще ходи ли да го гледа мача?

Аз мисля, че Ботев ще бие с 2:0 :rock:
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re:Ботев - Локомотив
« Отговор #1 -: 26.10.2009, 13:43:36 »

Аз няма да ходя, защото не съм особено голям фен на който и да е пловдивски отбор (извинявам се на всички местни патриоти, но... ами това). Но пък братовчедите ми са болни ботевисти. Както и да е, исках да пиша тук по друга причина, като модератор:

Моля да не се обиждате един-друг! Моля да не обиждате противниковия отбор! Моля опитайте се да сте позитивни! Моля ви, не ме карайте да минавам на следващата стъпка след молбата! :wink:

А иначе се надявам да се получи интересен, хубав мач, без агресия на терена и по трибуните и без скандали.

И нека най-сетне ситуацията в пловдивския футбол да се оправи, не заслужаваме да се влачим по дъното на таблицата (в Локо ситуацията също не е много цъфнала и вързала, ама в Ботев е направо... :headbang:)
Активен
Физически Факултет

Стойчо

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 255
  • Политология\Маркетинг
Re:Ботев - Локомотив
« Отговор #2 -: 26.10.2009, 16:05:23 »

Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)  е на 31.10.2009 от 14:30ч. на стадион "Христо Ботев".

Мача ще е Х според мен,просто формата и на двата отбора е на много ниско ниво,може би само мотивацията да си №1 в ПД до реванша ще ги накара да играят...но тия италианци ква мотивация могат да имат,освен да повторят в Папараци при евентуална победа...макар,че и да паднат съм сигурен,че ще повторят и потретят...тук са май само на  почивка и да поритат малко по време на отпуската си, да не изгубят съвсем форма...  :haha:  :haha: http://sportal.bg/news.php?id=199297 иначе добре са изкарали  :drunk: :beer: :drunk: даже предоволно добре  :-D футболист да си сега майна...  :-D
« Последна редакция: 26.10.2009, 16:08:46 от Стойчо »
Активен

uran

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Ботев - Локомотив
« Отговор #3 -: 27.10.2009, 20:33:26 »


Калински съгласен съм с теб ,че Ботев ще бият но.......  2 центъра ! :-P :haha:
Активен

masterchief

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Ботев - Локомотив
« Отговор #4 -: 27.10.2009, 21:01:33 »


Калински съгласен съм с теб ,че Ботев ще бият но.......  2 центъра ! :-P :haha:
4  центъра :rock:
Активен

Стойчо

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 255
  • Политология\Маркетинг
Re:Ботев - Локомотив
« Отговор #5 -: 31.10.2009, 16:21:19 »

Ботев 1:0 Локо краен резултат(Морини 86'та). :sun: За мен Ботев игра по-добре и заслужено взе 3-те точки.Като цяло слаб мач с много грешки и малко положения.С всяка година нивото на пловдивския футбол пада... :-( най-интересното "положение" беше мелето след мача  :rock:
« Последна редакция: 31.10.2009, 16:25:25 от Стойчо »
Активен

uran

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Ботев - Локомотив
« Отговор #6 -: 31.10.2009, 20:00:39 »

Каква е мислехме а тя каква стана :wink:! С тия магарета толкова товар  :angry:    !!!
Активен

Стойчо

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 255
  • Политология\Маркетинг
Re:Ботев - Локомотив
« Отговор #7 -: 31.10.2009, 21:47:19 »

Страхотният гол на Морини и груповото К1 след мача - видео http://vbox7.com/play:8ec55be9  :sun:
Активен

Васил Георгиев

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:Ботев - Локомотив
« Отговор #8 -: 01.11.2009, 11:12:20 »

Следващият коментар, който продължава с обиди към противниковия отбор също ще бъде изтрит. Да не се чудите какво стана с досегашните ви коментари, но Стефан ви помоли, а аз също съм казал, че в раздела Спорт няма да се толерират подобни постове. Точно затова ми се искаше да няма много теми за футбол, но все пак оставих тази, макар да ми беше ясно накъде ще идат нещата!
Поздрави!
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!