argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: консултативна психология-2009/2010  (Прочетена 1812 пъти)

deepwater

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте!
Проявявам интерес към специализацията по консултативната психология.Има ли завършили тази специализация и бихте ли ми казали как протича обучението, има ли нещо с практическа насоченост,с държавен изпит ли се завършва на края или с дипломна работа, кои са преподавателите и въобще струва ли си и дали сте доволни!
Благодаря ви предварително! :wink:
Активен

doni972

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:консултативна психология-2009/2010
« Отговор #1 -: 20.10.2009, 17:32:51 »

Deepwater ,  не съм завършила специализацията  , за която питаш и нямам преки наблюдения . НО , ако методът , стилът на обучение  и практическата част приличат на същите от Магистърските програми   - си е пълна боза . Ако искаш лесни оценки - тук е за теб   . Ако ли пък искаш здрави знания и яко четене - опитай на друго място.....Далеч съм от мисълта , че без да се чете и странично ще се натрупат тези знания където и да било   :evil:
Активен

deepwater

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:консултативна психология-2009/2010
« Отговор #2 -: 27.10.2009, 18:54:05 »

и...все пак няма ли някой ,карал тази специализация "Консултативна психология"...ако може да сподели нещичко.... :-)....,че срокът за подаване на документи приключва , а трябва да реша дали да я започвам...!?!
Активен

riana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re:консултативна психология-2009/2010
« Отговор #3 -: 09.11.2009, 18:34:42 »

Здравейте,интересуваме дали тази Магистратура може да се запише от бакалавър по Биология и химия,или е само за педагози и психолози,благодаря на всеки,които ще отговори.
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:консултативна психология-2009/2010
« Отговор #4 -: 09.11.2009, 19:07:23 »

МОЖЕ , СТИГА САМО ДА ТИ СЕ УЧИ!
Активен
Всичко е любов