argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Сингапур 2010  (Прочетена 1018 пъти)

hr.anastasova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Сингапур 2010
« -: 02.01.2010, 18:31:29 »

Здравейте. Казвам се Христина Анастасова и искам да споделя с вас участието си в международния конкурс за дизайн на медал за Първите младежки олимпийски игри в Сингапур през 2010 година. Конкурса протича в два етапа. Първият от тях е гласуване на интернет потребители за предложените медали. През втория етап, от първите десет с най-много гласове, жури определя победителя. Предложението ми можете да видите и да гласувате за него, ако ви хареса, на адрес
http://www.medaldesigncompetition.com/Contents/En/DesignDetails.aspx?d=20

Благодаря предварително на всички отзовали се.
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:Сингапур 2010
« Отговор #1 -: 02.01.2010, 23:13:44 »

Здравей Христина,
Гласувах за теб, логото ти е приятно. Би ли ми обяснила обаче в текста "The design of the medals contents three key points –fire, the Earth and triangle. They symbolize the humane unity – body, sniff and spirit, the energy and the youth people of all the world" защо sniff и от къде идва, какво имаш предвид.
Желая ти успех!
Активен

hr.anastasova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Сингапур 2010
« Отговор #2 -: 03.01.2010, 11:07:12 »

Здрвей, Атанас.
Благодаря ти, че ми обърна внимание на текста. Исках да напиша душа, в смисъл като душата на човек, но и аз не знам защо съм го превела така :s: Направо ужас  :angry:  :headbang: Текста беше друг, но системата имаше ограничение за 200 думи и се наложи да го преработя за 2 минути. За съжаление сега не мога да го променя :-(
Благодаря ти, че въпреки това си гласувал за мен. :bow:
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:Сингапур 2010
« Отговор #3 -: 03.01.2010, 14:04:32 »

Виждам си доста напред в класацията. А относно sniff - може да е в контекста на помирисване на победата :)
Активен

hr.anastasova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Сингапур 2010
« Отговор #4 -: 03.01.2010, 14:27:16 »

На победа не се надявам  :-) Има много добри предложения. Ще съм доволна, ако успея да съм сред първите десет  :-)
Активен

hr.anastasova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Сингапур 2010
« Отговор #5 -: 03.01.2010, 14:31:46 »

Между другото, завършила съм ПУ, специалност математика и информатика  :wink: Поздрави на всички колеги  :-)
Активен