argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: изпит по наказателен процес  (Прочетена 2038 пъти)

lambi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Здравейте!!! Имам изпит по наказателен процес на 19.12.2009г. при проф.Манев. /задочно обучение/ Ако някой знае как минава изпита - писмен или устен, колко въпроса, лесно ли протича и т.н. ще съм много благодарна за информацията. Поздрави!!!
Активен

v313

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re:изпит по наказателен процес
« Отговор #1 -: 20.11.2009, 19:56:25 »

Изпитът беше устен - изтегляш си 2 въпроса,след което имаш време да си ги разработиш,сядаш и говориш.Професорът почти не задава допълнителни въпроси!!!Не е от най-трудните изпити :).Така протече при редовно обучение :) Успех!
Активен

lambi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:изпит по наказателен процес
« Отговор #2 -: 21.11.2009, 15:50:51 »

Много благодаря за отговора колега!!! Искам само да те попитам от кой учебник се готви за изпита? Аз съм си купила Наказателно - процесуално право на проф.Манев и се надявам да е добър!!! Поздрави и много успехи!!!  :-)
Активен

v313

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re:изпит по наказателен процес
« Отговор #3 -: 21.11.2009, 19:47:42 »

Точно този ще ти свърши чудесна работа!
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:изпит по наказателен процес
« Отговор #4 -: 19.12.2009, 14:06:19 »

Честито на всички издържали изпита по Наказателен процес!Аз имам отличен и се гордея със себе си!Поздравявам и колежката от Варна(редовно 5 курс  и колегата от Русе задочно 2 курс , които премръзнали цяла нощ на една гара със закъснение от 3-4 часа на влака  си взеха успешно изпита!Във Варна сем. такса била над 1000 лева за правото-редовно  ми се оплака колежката  ,така че в ПУ комунизма е изграден отвсякъде, откъдето и да го погледнеш!Весели празници и Успешна Нова година!инж. Марин Янков 5 курс, Право, ПУ :y: :-) :bow:
Активен
Всичко е любов