argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Нещо за дипломите?  (Прочетена 3396 пъти)

ludvig

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Нещо за дипломите?
« Отговор #20 -: 23.01.2010, 17:26:43 »

eranio, i v momenta mojesh da si q vzemesh
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Нещо за дипломите?
« Отговор #21 -: 24.01.2010, 09:24:36 »

а дипломите за бакалавър-стопанско у-е....аз повтарям,че не съм получила отговор.....
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239
Re:Нещо за дипломите?
« Отговор #22 -: 24.01.2010, 16:18:10 »

а дипломите за бакалавър-стопанско у-е....аз повтарям,че не съм получила отговор.....

То излезе съобщение за целия факултет, тя била питала за нейната си специалност. Акълът Ви сякаш е бил подарък за Коледа, но са ви го дали без инструкции за ползване.  :-D


П.С. От Европейския колеж сте били винаги много забавни беее  :rock:
Активен
Ицко иска поничка!

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Нещо за дипломите?
« Отговор #23 -: 24.01.2010, 16:40:08 »

Ицееее Ицееее ,явно си доста тесногръд и с много комплекси щом се базикаш така масово с хората,.... продължавай-може би някой ден ще си хванеш и щерката на собственика на селската ви кръчма.... ти що да не би да си учил в Харвард или си мислиш,че Пу е нещо мноооого по-различно от колежа ....заблудена овчица такава...айде със здраве и ще те черпя някой ден една ракия за това,което каза за тази инфо.....
ПС:а ти въобще не си забавен и затова и си самотен нали??хахах- за разлика от мене келеш  :vomit:
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239
Re:Нещо за дипломите?
« Отговор #24 -: 24.01.2010, 20:30:04 »

Всички реагирате еднотипно беее. Значи не Ви е виновен глупавия въпрос, виновни са всякакви други неща освен вас. И почват някакви приказки от хиляда и една нощ. Ама като гледате „Господари на ефира” как някой е сгафил и се шегуват с него...Вие се смеете, нали?  :-D


П.С. А и като толкова няма разлика, що учихте там и давахте такива големи такси, а не учихте в ПУ? Ама, ако може да не ми отговаряте, че не ме вълнува нито къде, нито какво сте учили, репликата ми за вашия колеж далеч не беше от снизхождение, както си помислихте.  :wink:
Активен
Ицко иска поничка!

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Нещо за дипломите?
« Отговор #25 -: 25.01.2010, 11:01:57 »

сега Ице нека ти натрия носа за сетен път.....явно''прочутата ти информация''която ми даде не е за студентите в моето положение(аз това се опасявах и затова питам тук ,умнико)
     Казвам това на всички, които са завършили бакалавърска степен в ПУ-стопанско управление,но преди това сме били 3 години в Европейския колеж....преди малко попитах Нели Чиликова,която ми каза,че за нас информация ще излезе след около 10 дни и то в сайта на колежа на ''Бакалавърски програми''.....затова, ако обичате, не вярвайте на такива като батко ви Ицкей,претендиращи ,че имат акъл,даден им още на Великден при това с много подробно описание и с листовка за пациента.... :finger:
ПС:слагам (finger) с извинение към модератора,но ме е страх ,че пак Ицето няма да разбере какво му се говори,то поне да го види нагледно....
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239
Re:Нещо за дипломите?
« Отговор #26 -: 25.01.2010, 11:34:07 »

За Европейския колеж, който е „Сорбоната” на Балканите, явно правилата са други.  :-D Ние понеже сме оригинални възпитаници на ПУ и сме по общите правила.


П.С. Много навътре ги приемаш нещата, Стефанова. Аз и без да ти показвам каквито и да било пръсти ти прониквам къде-къде по-надълбоко.  :-D
Активен
Ицко иска поничка!

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Нещо за дипломите?
« Отговор #27 -: 25.01.2010, 15:50:30 »

защо Стефанова бе...  :makeup: и това ли се опитваш да разбереш//има да вземаш да узнаеш фамилията ми .... :D
Активен

bobkata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Нещо за дипломите?
« Отговор #28 -: 03.02.2010, 12:20:33 »

ОК за раздаването на дипломите разбрахме :) а парти  :#1: ще има ли организирано от факултета ???
Активен