argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Бере  (Прочетена 1247 пъти)

ronito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Бере
« -: 18.09.2009, 16:21:15 »

Някой може ли да ми дане информация за тази специалност - български език и руски език. Аз съм 1-ви курс редовно и ми е пълен мрак.
« Последна редакция: 18.09.2009, 17:15:36 от MISSTY »
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Бере
« Отговор #1 -: 20.09.2009, 16:44:29 »

Здравей,аз съм БЕРЕ и съм вече на държавен изпит,но най-напред искам да те попитам дали си учила поне някога Руски език,защото от това зависи дали ще ти бъде лесно или ще трябва да се мъчиш доста,не искам да те плаша и да притеснявам по някакъв начин,още повече пък да те подценявам,напротив,но нашата специалност е една от най-трудните,в която се изисква голямо постоянство и четене и това е реалната ситуация.Специалността ни е хубава,но се изисква много и от Руския и от Българския,където те чакат 4 тежки литератури,още поне толкова сложни дисциплини по Български,Старобългарски език,Латински и много още...като имаш предвид,че това,което ще учиш като дисциплини по Български,ще е и по Руски...не знам какво точно те интересува,но мога да ти дам още много информация просто питай,можеш да пишеш тук,също така и на e-mail-a ми.С удоволствие ще ти отговоря  :-)
Активен

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130
Re:Бере
« Отговор #2 -: 21.09.2009, 18:46:45 »

Ето и моето мнение - в началото на 1ви курс бях много против специалността си,проклинах деня,в който се записах и т.н.Но сега,когато видях какви успехи постигнах само за 1 година съм много щастлива и това страшно много ме вдъхнови да продължа напред. :-) :wink: Пожелавам ти успех в годините,които ти предстоят,а дори и на себе си :-P
Активен

ronito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Бере
« Отговор #3 -: 24.09.2009, 10:33:21 »

благодаря ви много ми ще се опитам да се справям и дано да успявам,учила съм малко руски език,дано това да ми помогне
Активен

lunita

  • Гост
Re:Бере
« Отговор #4 -: 16.01.2010, 17:25:38 »

Някой може ли да ми дане информация за тази специалност - български език и руски език. Аз съм 1-ви курс редовно и ми е пълен мрак.

Не се притеснявай.Това е хубава специалност,и аз бях така в началото..Иначе е доста учене де..
Активен