Пловдивски университет > Наука и международно сътрудничество

ЕРАЗЪМ (ERASMUS) ?!

(1/4) > >>

Miroslav.Tomoff:
Колеги,

имате ли някаква идея защо интересът към еразъм е толкова нисък? Липса на информация или какво?
Аз от опит мога да кажа, че това е невероятна възможност и страхотно изживяване. Ако мога да отида още 5 пъти, не бих се поколебал и за секунда. Бюрокрацията в случая е по-малко отколкото са документите за нормалната стипендия; хората дават повече от достатъчно пари, признават съвпадащите изпити без никакви проблеми и т.н. Всичко е 6.
Нека в тая тема всеки да каже какво мисли по въпроса, защото ако просто липсата на информираност е проблема, ще е много жалко заради това да не се използва възможността ;)

Поздрави и всичко все по-добре!

Marigue:
Странно наистина, ако действително интересът е малък. Аз също съм участвала в тази програма и бих участвала пак. Подобно нещо не е за изпускане......

margaritailp:
И аз не знам, но може би на доста хора не им се учи... Може би много няма да се съгласят, но... аз като гледам, това виждам

Miroslav.Tomoff:
То еразъм не е за учене :) Еразъм е програма за културен обмен и падане на конските капаци ;) + Едно невероятно преживяване ;)
Така че едва ли е ученето проблема :)

Jack Bauer:
Да програмата е уникална. Много приятели заминават ... Започвам и аз да се замислям. Някой знае ли кога ще има пак събеседване за тази година ??

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия