argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Информатика  (Прочетена 793 пъти)

Radost

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Информатика
« -: 10.02.2010, 14:40:15 »

2 курс съм задочно и ми предстои изпит по Информатика при доц.Сандалски.Понеже не сам ходила на лекциите му и на упражненията,Въпроса ми е как оценява при тези случаи.Благодаря предварително.
Активен

Elmaira

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Информатика
« Отговор #1 -: 11.02.2010, 12:18:00 »

Здравей, :-)аз лично имах проблем с доц.Сандалски,и не съм посещавала лекциите му,когато бях 2ри курс.Явих се на изпит чак в 4ти курс и го взех,но късаше доста жестоко колегите от 2ри курс,с които бях на изпита,които не бяха посещавали лекциите му.Но всичко е индивидуално,зависи от настроението на преподавателя,още повече,че си и задочно.Успех :wink:
Активен

MAC

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Информатика
« Отговор #2 -: 11.02.2010, 22:15:09 »

На изпита дава 6 въпроса-трябват да напишеш 3 за тройка,ама по-добре напиши поне 4.И после те изпитва устно.Ако си подготвена не мисля,че ще имаш проблем.Аз не бях ходила на лекции,а само на упражнения,бях писала само 2 въпроса и ми писа тройка,защото имах 6 на упражненията.
Активен

MAC

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Информатика
« Отговор #3 -: 12.02.2010, 13:10:20 »

Забравих да добавя,че си купих и новия му учебник  :wink:
Активен

stisssi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Информатика
« Отговор #4 -: 15.02.2010, 08:15:19 »

Подадох си молба са освобождаване от изпит по информатика още приз ноември, но по пощата тъй като нямах възможност да отида до Пловдив, някой знае ли как да разбера дали съм освободена от изпита?
Активен

ivata22

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re:Информатика
« Отговор #5 -: 22.02.2010, 12:48:08 »

а някакъв конспект нещо има ли ? :-)
И да питам в специализирания сайт на ФИСН за Макроикономика 2 курс, няама все още дати за изпите  :-(
Активен