Факултети > Факултет по икономически и социални науки

Къде да намеря инфо за магистратури и специализации в ФИСН?

(1/4) > >>

fenti:
Някой би ли ми казал, какви магистърси програми предлага факултета по "Икономически и социални науки", за специалисти в друго проф. направление..... просто специализираният им сайт не е активен. Благодаря предварително..

Svilena:
     Току-що се регистрирах в този форум, ако темата ми не е за тук, преместете я, но моля, ориентирайте ме къде мога да намеря актуална инфо за магистратурите към ФИСН?
Също така предлага ли се някаква специализация по журналистика в ПУ, която да е достъпна и за студенти извън филологическия факултет?

Svilena:
И аз търся актуална инфо за магистратурите в ФИСН (макар че завършвам бакалавърска там, обаче те всяка година леко се променят), но не откривам в сайта такава. Знам, че скоро ще излезе справочник, или септември май, ама друго не се сещам. Може да стоят още разлепени листове по стените в ПУ,ректората за магистратурите(имаше, ама може да са ги махнали).

No_surprise:

--- Цитат на: Svilena в 07.08.2006, 10:29:02 ---     Току-що се регистрирах в този форум, ако темата ми не е за тук, преместете я, но моля, ориентирайте ме къде мога да намеря актуална инфо за магистратурите към ФИСН?
Също така предлага ли се някаква специализация по журналистика в ПУ, която да е достъпна и за студенти извън филологическия факултет?

--- Край на цитат ---
Здравей! Както и ти знаеш, подобна инфо е възможно да се намери в специализираните сайтове към факултетите като цяло. А що се отнася за специализацията по журналистика, не мога да те уверя, но смятам, че е достъпна не само за студентите от филологическия факултет...

Desi_Kendeva:
Аз също издирвам по-подробна информация за магистратурите към ФИСН, но не толкова за самите специалности, колкото дали може както преди ако си завършил семестриално бакалавър и ти предстои държавен изпит можеш да запишеш магистратура. Преди можеше и не беше проблем, че не е издържан държавния изпит за бакалавър! Сега ми казват доста противоречиви мнения по въпроса и незнам на кого да вярвам.
И другото нещо, ако пък задължително трябва да си издържал държавния си изпит със сигурност ли се изисква средно аритметичен успех 4.50 от държавния изпит + семестриалния успех?

Моля помагайте с отговори   :? :? :?   :-)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия