Факултети > Философско-исторически факултет

Сайта на факултета

(1/4) > >>

dobrika:
Колеги, не знам дали и на вас ви е направило лошо впечатление, но имам доста сериозна критика към "сайта" на факултета. Ония ден се видяхме с PUsuxx и той сподели същото мнение като моето, а именно, че въпросният "сайт" е адски постен, нефункционален и НЕАКТУАЛЕН. Казвам го, защото правя сравнение с другите факултети, които може и да нямат първа хубост сайт, но поне са актуални. Имам предвид неща като програми, промени за изпитни дати и така нататък. Най-актуалното нещо, което съм видял там е съобщение за семинар по социология, който се проведе преди месеци. Да не говорим, че повечето от директориите в него ти захождат с жизнерадостното "UNDER CONSRUCTION" повече от година вече. И се надявам, че някой от ръководството ще го прочете това, че малко да се позасрами барем.
P.S. Гледам, че тея дни не функционира сайта, та се надявам това да е светлина в тунела и скоро да се радваме на обновен и акруализиран сайт. Мисля, че студентите във факултета го заслужават!!! 

PUsuxx:
Dobrika е прав напълно,но май с приказки и писания по форумите няма да си помогнем.На 1вия ден от новата година ще отида в деканата да припомня на шефчетата в кой век живеем.Смешно,селко и долнопробно е да информираш маса хора(повечето от които не са от Пловдив)чрез бележки,закарфичени на някво мижаво табло.Сега,примерно,колко хора знаят,че срока за записване и плащане на такса за следващата година е до 29.09??Надали са много:)Тъпа работа е да ходиш постоянно до Костаки Пеев,за да питаш и проверяваш разните му там глупости.И доста по-мижави от нашия университети са значително по-напреднали в това отношение,а както виждам вече и в нашия има катедри,които са се осъвременили.

self-esteem:
Абе пълна скръб си е! В момента можете да се насладите на следното съобщение: "Сайта на Философско-историческия факултет временно няма да работи!

Моля за допълнителна информация ползвайте: тел.: (032) 632621, e-mail: fif@pu.acad.bg или форума на факултета на адрес: http://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?board=29.0


05.09.2006."

Дано това "временно" не стане за постоянно. А PUsuxxx е прав, че от разтояние 400 км. е малко трудно да намериш нужната информация, било то за началото на годината, или пък за някой изпит. Добре поне, че са оставили телефон за връзка. Все пак ако се престрашите да звъннете не очаквайте особена любезност.

Koteo:
Napalno ste pravi!!!Az sam parvokursni4ka i ne sam ot Plovdiv.Po4ti vseki den vlizam v tozi improviziran forum s nadejdata da razbera ne6to za specialnost istoriq-programa, izpiti, predmeti i t.n., no uvi ni6to.Vse pak se nadqvam, 4e nqkoi 6te pro4ete napisanoto tuk i 6te promeni ne6tata.Dono oba4e ne si ostana samo s nadejdite  :|

dobrika:
Ако много настояваш мога да ти дам майл на хора от специалност история 2-ри курс, които да ти помогнат. Но така или иначе е дошло време да почваме, по-добре изчакай, пък да видим дали до седмица ще има нов сайт. А и да няма скоро, тъй или иначе като почнем в ректората ще си видиш програмата, а с това ще разбереш за предметите и изпитите. На стария сайт на факултета, колкото и лош да беше, признавам, че имаше учебни планове за това кой курс какво ше учиш и кой семестър какви изпити ще имаш. Но това май беше единственото добро нещо в него. А както знаеш една птичка пролет не прави. Ние с PUsuxx сме се амбицирали наистина сериозно в тая насока. Ще почакакме до началото на годината и ако няма резултат ще трябва сериозно да поговорим с ръководството. А и аз имам пълномощията да говоря от името на судентите като зам. председател на факултетния студентски съвет, който ще има нужда от сериозно раздвижване тази година. Ако имате въпроси и мнения преждевременно, моля, обръщайте се спокойно към мен!!!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия