Факултети > Философско-исторически факултет

Компютърни зали!?

<< < (2/2)

Poison:
ей Жорка,внимавай,че тука се крие таен агент и не се знае как ще се изфилософстват думите изречени от теб по повод Стефито!:)
А колкото до залите,много да ме извинят преподавателите,но послдения семестър аз и доста други заблудени колеги се бяхме записали в избираемата дисциплина "Теория и практика на масовите комуникации" и да ме извини г-н Сапарев( чудесно си свърши работата с теорията) ама практиката,която може би заради самото заглавие на избираемата дисциплина предполагаше някаква работа с PC нещо липсваше,което искрено вярвам не бе по негова вина.........Абе сигурно важното  е че изпита се взе...знам ли? :roll:

moon:
e vse pak pone gi imame vaprosnite zali. mi bez hich???

Kelli_Mutu™:
Въобще имаме ли компютри. Ние от юридическия факултет може да ползваме само един в библиотеката, които често бъгва, рестартира се, загрява бавно и мноооого често.......ама наистина много често е развален. Радвам се ,че успях да се сдобия с нужния софтуер и не ми се налага да се доближавам до тази щайга. Явно положението с компютрите е много зле. А при някои специалности те са задължителни и се надявам, че там колегите имат нужните условия...защото иначе позор!

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия