Факултети > Факултет по икономически и социални науки

втори курс политология

(1/2) > >>

politolog:
Някой вече минал по пътя, който на нас предстои, може ли да даде някакви съвети и напътствия за втори курс на специалността политология? Например за предметите, преподавателите, на какво трябва да набленем, къде може да имаме проблеми и по кой предмет можем да се скатаваме:) ...

Insomnia86:
politolog, ако ти сега ще си втори курс, май сме колеги....

politolog:
Insomnia86 , май така се получава  :-) Би ли се представила, за да знам кого имам удоволствието да срещна в този форум?

allaidaho:
здравейте, завършила съм политология миналата година, така че мога да бъда полезна предполагам.  Втория курс зимния семестър се очаква бая учене по икономически модели, теория на икономиката и на политиката.  За избираемите дисциплини по-голям интерес според мен ще предизвика "глобализация и политика" водена от О. Симова.

politolog:
Blagodarq, allaidaho. Na men mi se struva, 4e s ikonomi4eskite modeli nqma da imame tolkova problemi kolkoto s Teoriq na mejdunarodnite otnosheniq pri Romanov. Pri vas kak beshe? A Teoriq na politikata vse oshte ne sme imali i ne znam kak shte e, no shte imame predvid saveta ti.
A ti, shtom si zavarshila, mojesh da ni kajesh i neshto za realizaciqta ni kato politolozi. Po specialnostta li rabotish ?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия