argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Общежития 2010/2011  (Прочетена 1399 пъти)

savona

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 61
Общежития 2010/2011
« -: 20.08.2010, 17:51:40 »

Пак започвам с въпросите  :-D Мислех си,че втората година ще съм малко по-ориентирана с тези неща,но уви  :-) Може ли да се подадем докумети за общежитие ако имаме невзети изпити????Например,тези които не сме взели,при изчисляване на успеха да се смятат като 2-ки????Това са просто мои теории,първата година беше лесно,класирах се с успеха от КСК,но сега.......Моля ви,ако някой знае,нека отговори!Благодаря предварително  :-)
P.S.Някой знае ли дали Марица 3 е ремонтиран и дали и тази година ще настаняват там хора от ПУ,аз в момента съм в Чайка 3 и по шума,предполагам че ремонтират Чайка 1,което ме навежда на мисълта,че може би вече там няма да наставят хора от ПУ(това са просто мои преположения,така че не ги взимайте на сериозно  :-P )
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:Общежития 2010/2011
« Отговор #1 -: 22.08.2010, 13:35:29 »

Пак започвам с въпросите  :-D Мислех си,че втората година ще съм малко по-ориентирана с тези неща,но уви  :-) Може ли да се подадем докумети за общежитие ако имаме невзети изпити????Например,тези които не сме взели,при изчисляване на успеха да се смятат като 2-ки????Това са просто мои теории,първата година беше лесно,класирах се с успеха от КСК,но сега.......Моля ви,ако някой знае,нека отговори!Благодаря предварително  :-)
P.S.Някой знае ли дали Марица 3 е ремонтиран и дали и тази година ще настаняват там хора от ПУ,аз в момента съм в Чайка 3 и по шума,предполагам че ремонтират Чайка 1,което ме навежда на мисълта,че може би вече там няма да наставят хора от ПУ(това са просто мои преположения,така че не ги взимайте на сериозно  :-P )
Не можеш да се бориш за общежитие, ако имаш невзети изпити.
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Nasko_M

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 145
Re:Общежития 2010/2011
« Отговор #2 -: 22.08.2010, 14:31:21 »

Вече има тема за общежития моля пишете там!
Активен