Пловдивски университет > Форум за актуални въпроси, информация и обяви

Общежитие

(1/17) > >>

Zamunda:
Някой да ми каже нещо повече за общежитията на ПУ. Знам че самия университет няма свои и ползва чужди , но не това ме интересува сега. Интересуват ме цените и условията в самите общежития. Ако може да ми дадете и някакви снимки ще е много добре. Благодаря ви!  :-)

muhaha:
И аз се интересувам по тези въпроси. Както и като се разпределят по общежития дали се гледа в кой факултет са студентите защото като съм във ФМИ и да ме проснат до аграрния някаде примерно не е хава  :?. Някой които има информация моля до сподели.

marin2025:
хи ха ха чувал ли си руска рулетка!добре дошъл в лайфа.
--- Цитат на: muhaha в 31.08.2010, 20:32:12 ---И аз се интересувам по тези въпроси. Както и като се разпределят по общежития дали се гледа в кой факултет са студентите защото като съм във ФМИ и да ме проснат до аграрния някаде примерно не е хава  :?. Някой които има информация моля до сподели.

--- Край на цитат ---

essential:

--- Цитат на: marin2025 в 31.08.2010, 22:28:57 ---хи ха ха чувал ли си руска рулетка!добре дошъл в лайфа.
--- Цитат на: muhaha в 31.08.2010, 20:32:12 ---И аз се интересувам по тези въпроси. Както и като се разпределят по общежития дали се гледа в кой факултет са студентите защото като съм във ФМИ и да ме проснат до аграрния някаде примерно не е хава  :?. Някой които има информация моля до сподели.

--- Край на цитат ---

--- Край на цитат ---

marin2025 май доста му помогна с информацията, която даде  :-) :D

mimikz:
Здравейте сладури! Ами по този въпрос мога да ви кажа няколко неща.  Хората, които са от ФМИ или Педагогика са на Благоев, или евентуално в Мариците. Няма да ви  изпратят на Чайките или Медицините, спокойнооо:) Всички други специалности се разпределят по другите общежития. Така е през моите 3 години живот в общежития! Успех на всички, които са кандидатствали. Само се молете да не сте в Благоев!!! По другите общежития е що годе нормално:):):)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия