argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Дипломиране и абсолвентска - 2010  (Прочетена 3036 пъти)

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547
Re:Дипломиране и абсолвентска - 2010
« Отговор #20 -: 18.09.2010, 11:00:38 »

Майсторе, стига си дул все едно си преял с кисело зеле. Говориш наизуст и по-лошото което е че говориш глупости. Това още в първи курс трябва да са ти го казали че един юрист не прави така. Пак ти казвам тва, че си взел държавните изобщо не те прави по-умен от когото и да било.


2.Това ми е второто висше...безплатно...


Като ти е второ висше, що не си работиш по първото, ами си запил и второ. или пак ше кажеш, че само връзкарите успяват. :hihi: Айде не така. Ами и ако с правото не стане нищо, медицина ли ше запишеш :? Земи се осъзнай малко пич.
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

the_master

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126
Re:Дипломиране и абсолвентска - 2010
« Отговор #21 -: 18.09.2010, 13:09:30 »

Майсторе, стига си дул все едно си преял с кисело зеле. Говориш наизуст и по-лошото което е че говориш глупости. Това още в първи курс трябва да са ти го казали че един юрист не прави така. Пак ти казвам тва, че си взел държавните изобщо не те прави по-умен от когото и да било.


2.Това ми е второто висше...безплатно...


Като ти е второ висше, що не си работиш по първото, ами си запил и второ. или пак ше кажеш, че само връзкарите успяват. :hihi: Айде не така. Ами и ако с правото не стане нищо, медицина ли ше запишеш :? Земи се осъзнай малко пич.
Ти пък за какъв се мислиш, та очакваш да ти давам обяснения кое, защо, как и колко???
Положението е следното:
1.Аз имам И висше юридическо образование;
2.Ти нямаш такова;
3.Мислиш си че морето е до колене;
4.А аз знам, че не е така;
5.Надяваш се да си вземеш държавните изпити без да си даваш зор, както ти е минал и живота до сега, т.е. нищо не си постигнал;
6.ГЕРОЙСТВО Е ДА СИ ВЗЕМЕШ ВСИЧКИ ДЪРЖАВНИ ИЗПИТИ ОТ РАЗ НА РЕДОВНА СЕСИЯ;
7.Всичко, което си ти е само празни приказки и мечти!
8.Като те слушам, имам чувството, че до вчера си живял на Марс...
9.В общи линии те очаква много тежък живот, ако не си проминиш мисленето, но това е навъзможно за първосигналните индивиди;
10.
11.
12.
.
.
.
Какво се занимавам с някакви пейзани...чудя се?!
Активен