Факултети > Филологически факултет

Учебни програми и въпроси свързани с тях, тук!

<< < (2/29) > >>

andreana:
Здравейте,може ли някой да ми отговори какво значи 1б,1в,1а най-горе на програмата и защо пише че ще имаш 2 предмета по едно и също време т.е едно под друго са в един и същи ден,а няма промяна в часа.За първа година съм и няма кои да попитам. :-) :-)

Blancanieves:

--- Цитат на: andreana в 30.09.2010, 20:29:57 ---Здравейте,може ли някой да ми отговори какво значи 1б,1в,1а най-горе на програмата и защо пише че ще имаш 2 предмета по едно и също време т.е едно под друго са в един и същи ден,а няма промяна в часа.За първа година съм и няма кои да попитам. :-) :-)

--- Край на цитат ---

1а,б, в са подгрупи т.е ако ти си 1а си гледаш програмата само за 1а, така аналогично за б и в просто се изреждате :-)

andreana:
За Бъл. и Руски питам и има вероятност със сестра ми да не сме заедно а да ни разделят на групи

Blancanieves:

--- Цитат на: andreana в 30.09.2010, 20:45:05 ---За Бъл. и Руски питам и има вероятност със сестра ми да не сме заедно а да ни разделят на групи

--- Край на цитат ---
Групите се разделят по факултетни номера, ако са близки може да сте в една група.

andreana:
А на 1-ви ли ще ни кажат коя група  си или трябва при инспекторката да проверя?По колко човека са в една група,защото нашата разлика в номера е само 5 цифри.Благодаря много за отделеното време  :-) :-)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия