argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Учебни програми и въпроси свързани с тях, тук!  (Прочетена 68764 пъти)

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология

А за втори семестър на редовното обучение кога излизат програмите ?  :roll:

В края на зимната сесия!
Активен

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология

Да попитам, аз съм 1курс приложна лингвистика англ+френски език и няма да ми е възможно да присъствам на 1окт, та да попитам дали правилно съм разчел програмата си, че съм Обща Група С от програмата на ПЛ Английски+испански/новогръцки/турски и съм от понеделник от 10.30 в СГРАДА  4
ПЕДАГОГИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ - БУЛ. ”БЪЛГАРИЯ” № 236??? Съжалявам за тъпия въпрос и благодаря предварително.

А къде намери програмата? Че нещо се изгубих из сайта...
И аз съм същата специалност, също 1ви курс...

Програмите за тази учебна година все още не са излезли!! Или поне все още не са качени в сайта на факултета http://slovo.uni-plovdiv.bg/
Активен

magenceto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

искам да попитам някой знае ли къде ще се състоят лекциите за руска филология-задочно (1 курс) ,дали в ректората или факултета понеже в програмата не пише?
Активен

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология

искам да попитам някой знае ли къде ще се състоят лекциите за руска филология-задочно (1 курс) ,дали в ректората или факултета понеже в програмата не пише?

Ако има зададени зали - се ориентирай от тук --> http://www.uni-plovdiv.bg/site.jsp?ln=1&id=369
По принцип може да имате и в Нова сграда и в ректората!
Активен

verjiniq413

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Ще съм 1 година Английска Филология и понеже идея си нямам нито кога излиза програмата, нито към коя група спадам може ли някой да ориентира двата ми леви крака какво се очаква да търся.
Тепърва ще се местя в Пловдив, а дори незнам кога и какво се очаква да направя.
Моля, Помагайте .
Активен

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология

За групата - при инспекторката ти, а програмата очаквай от сайта на филологическия факултет( но е рано за нея де). На официалното откриване на учебната година за първи курс - ще ви кажат някои неща.

http://slovo.uni-plovdiv.bg/
« Последна редакция: 04.09.2011, 03:32:32 от Mimko »
Активен

vani_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Някой знае ли кога се открива учебната година ? :)
Активен

amelie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72
  • Приложна лингвистика, III курс

На 30 септември, в Концертна зала. От 11 часа, ако не се лъжа.  :)
Активен
we are the last beatniks, the lost heretics

Nicksize

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте,забелязах че вече има публикации от 2011г.  :bravo
Някой знае ли къде се намира тази концертна зала и сигурно ли е че е от 11 часа?
Активен
Batinkov_N

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология

НА Центъра на Пловдив - Срещу Пощата и в Дясно от Хотел Тримонциум... една висока сграда, на която пише Мтел... не може да я пропуснеш...
Активен

Nicksize

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Мерси за информацията  :-) Понеже аз съм английска филология,знаете ли дали всички лекции ще са на английски?
Активен
Batinkov_N

Mesalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Здравейте!
Студентка съм във 2-ри курс, РЕЗЕ. Искам да разбера дали мога да се прехвърля в Приложна лингвистика (английски и руски) и какви приравнителни изпити се налага да държа? Ще съм благодарна, ако някой може да ми даде някаква информация по въпроса!  :bow:
Активен

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология

Здравейте!
Студентка съм във 2-ри курс, РЕЗЕ. Искам да разбера дали мога да се прехвърля в Приложна лингвистика (английски и руски) и какви приравнителни изпити се налага да държа? Ще съм благодарна, ако някой може да ми даде някаква информация по въпроса!  :bow:

Мисля, че няма да стане.... защото пърият език в лингвистиката е англиийски, а вторият руски.Аз питах за подобно преместване с уговорката пак да съм втори курс - невъзможно е, защото просто нямаш нужния брой взети часове по английски!!! Ао става въпрос да заочнеш от първи курс - сигурно има начин...
Активен

Sakis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45
  • Български език и новогръцки език
    • http://www.cskasofia.com

Нашата програма за новата година нещо не я виждам. :))) Май пак на место на 30-ти евентуално ще я разберем, така ли? Като миналата година демек.
Активен

DennyK

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45
  • Българска филология

Най-вероятно така ще стане :)
Активен

teddy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

може ли някой да даде линка за програмата на Български език и история 1 курс (когато я публикуват) ,защото аз нищо не намирам.
Активен

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология

може ли някой да даде линка за програмата на Български език и история 1 курс (когато я публикуват) ,защото аз нищо не намирам.

Програма още няма!!! Ето ти линк към сайта на факултета!!! -----> http://slovo.uni-plovdiv.bg/
Активен

MimiK

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Интересно ми е какво точно ще има на откриването и дали присъствието е задължително? Също така дали утре ще раздават студентските книжки?
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)

на мен ми казаха,че ще ги раздават утре студетнските книжки :smoking: :smoking: :smoking:
Активен

amelie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72
  • Приложна лингвистика, III курс

Утре ще ги раздават "тържествено" . (:
Активен
we are the last beatniks, the lost heretics