argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Магистратура "Консултативна психология"  (Прочетена 1335 пъти)

dan_man

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте мили хора! Обръщам се към тези, които имат намерение тази есен да запишат магистратура "Консултативна" или "Приложна психология". Проблемът е следният - разгледах подробно сборника за магистърски програми и сайта на Педагогическия факултет и информациите в двете неща са коренно различни!!! Човек не знае на кого да вярва?!? Въпросът ми е следният: в сборника пише, че програмата е със срок на обучение от 2 семестъра, а в сайта е казано, че е 4 семестъра. Тъй като аз съм "неспециалист", така да се каже, в смисъл, че съм завършила "Българска филология", а не направление "Психология", значи ли това, че магистратурата ще ми бъде 2 семестъра (а сборникът е актуален)?!
Другите ми въпроси са свързани със семестриалната такса и сроковете за подаване на документи. Много ще съм благодарна на тези, които ме информират.
За останалите магистърски програми в сборника са дадени и учебни планове, и телефони и имейли за контакт, само за тези две психологии няма нищо такова, затова реших да пиша тук. Живея много далеч от Пловдив, иначе с удоволствие щях да отида лично...  Благодаря на всички, приели присърце проблема ми, успехи, усмивки и винаги взети изпити!!!  :wink:
Активен

Angel_88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59

За съжаление и аз съм в същата ситуация...Изобщо няма никаква яснота по въпроса :(
Активен
The best yet to come!!!

Кrisss

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Аз пък имам питане,мога ли да кандидатствам с успех по малко от добър 4,00. Защото в условията за кандидатстване никъде не се споменава успеха,и според мен може...:)  :-D
Активен