argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ПОМОЩ  (Прочетена 1487 пъти)

mimi_88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
ПОМОЩ
« -: 01.10.2010, 01:04:01 »

Скъпи колег, от моя и по долни курсове, предлагам тук в тази тема да се поставят всякакви вапроси от студенти които имат затруднения с някоя дисциплина или имат въпрос относно някоя такава, които искат да питат нещо за някой преподавател или просто са изплашени от наименованието на някой предмет. Ако има такива колеги които просто имат някакво запитване или някакъв интерес към нещо, моля пишете тук и ние колегите от по горните курсове ще ви помогнем с каквото можем. Питайте без притеснение!
Активен

222

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:ПОМОЩ
« Отговор #1 -: 01.10.2010, 16:30:04 »

лаб. ОНХ1,2 каде се намира  аз съм 1 курс химия  и как да разбера коя група съм
Активен

mimi_88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:ПОМОЩ
« Отговор #2 -: 01.10.2010, 21:20:20 »

в ректората има табло където изнасят програмата, още като влезеш от входа коридора е пълен с такива табла и нашто е едно от последните, та там освен програмата има и списък със студентите от 1 курс където е обазначено кой коя група е. колкото до лабораториите, те се намират също в ректората. вратата се пада от дясната страна на тази на инспекторката (инспекторката е жената при която сте за записвали когато са ви приели в университета) та на тази врата пише деканат, отваряш я смело и вървиш по коридора докато не стигнеш до края и там са двете лаборатории едната е от едната страна а другата от другата (не знам точно коя коя е но това е без значение). а ако все пак не знае6 къде е инспекторката, като влезеш в ректората качваш се един етаж нагоре и от там поема6 по коридора и последната врата в ляво е съответно деканата и от там същата процедура. надявам се да се оправиш  :-)
Активен