Факултети > Факултет по математика и информатика

Въпроси към администраторите на ФМИ

<< < (20/20)

Емил Дойчев:
Единственото, което мислех да обсъждаме тук е предложението ми за конкретния вид софтуер, но работата малко се разми.


--- Цитат на: Тодор Чаушев в 14.09.2012, 02:40:45 ---Като идея предлагам да се организира едно мероприятие с повече колеги на което да обсъдим подобни проблеми и решения които могат да се приложат.
Дори лично ще го организирам стига да има интерес от поне още един освен нас.

--- Край на цитат ---

Интерес има, но не го знам дали има акаунт във форума. Ще го помоля да намери начин да те уведоми за интереса си (вероятно по e-mail). Така, че ще очаквам да организираш сбирка по темата защото тук не ми се обсъжда за какво трябва да се питат студентите и за какво не.

Тодор Чаушев:
Искам да се съберем поне 5-6 човека (но не много повече, че нищо няма да излезе), които имат отношение към проблемите и могат да дадат предложения.
Надявам се да дойдат Енков, Пенев и други за да има повече гледни точки и повече предложения, че когато излезе от УКЗ все едно самосиндикално налагаме контрол ей така за кеф.
Днес е петък незнам дали ще успея да насроча среща през другата седмица, но ще опитам.

Marta:

--- Цитат на: ascaron50 в 09.08.2012, 19:31:20 ---чух че някой колеги от по - горен курс са станали администратори на фми-то
 мога ли и аз да кандидатствам за тази позиция и какво точно представлява тази работа и трябва ли и аз да съм по - горен курс ?

--- Край на цитат ---

Пловдивски университет "Паисий Хилендарски"

Обявява конкурс за СИСТЕМЕН АДМИНИСТРАТОР

http://fmi-plovdiv.org/news.jsp?ln=1&newsId=587&newsPageNumber=1

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия