argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Управление на рисковете - курсова работа  (Прочетена 4224 пъти)

DreamMaker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте колеги,
някой има ли разработена курсова работа при Попчев и по точно се интересувам от задачите? Ако някой случайно реши да сподели нека драсне един ЛС.
Активен

kokein

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Искам да попитам нещо разбрах че можело всеки вторник да се явяваме при попчев на изпит по упражление на риска за зтуденти от предишни години.Имали някои представа каде се повежда и от колко чеса ще сам много благодарен ако някой може да ми даде някаква информация понеже все немога да намеря време да ида до ректората през приемното време на Попчев
Активен

krasiotka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

здравей, можеш да се явиш на изпит всеки вторник при акад.Попчев в 2ра аудитория Ректорат от 10.30 часа. Успех, за други въпроси пиши ми на email iliolova@abv.bg, пък и аз искам да те питам нещо по емаilа, весели празници!
Активен

bbc22

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73

Здравейте, колеги! Трябват ми решенията на задачите по управление на риска - ако някой ги има и иска да ми ги продаде може да ми пише на емайл : bbc22@abv.bg
Активен

vanenceto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Здравейте, колеги! Трябват ми решенията на задачите по управление на риска - ако някой ги има и иска да ми ги продаде може да ми пише на емайл : bbc22@abv.bg

Здравейте! :)
Ще съм много благодарна,ако някой има курсова работа или решени задачи по Управление на риска да ми пише на vn_manevska@yahoo.com

Предварително благодаря!
Активен

beibi4ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

и на мен ми трябва спешно курсова работа по управление на риска,ако някой има ,нека ми пише на dimence.1978@abv.bg
цената е без значение
Активен

monti

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Извинявайте, може ли и на мен, че ми е спешна тази курсова работа. Благодаря предварително.   did_007@abv.bg      :bow:
Активен

bbc22

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73

Колеги, имам задачите по риск. Пишете ми на email-a ще Ви ги изпратя напълно безплатно.
Активен

Мипси

  • Гост

Много моля, който има решени задачи, лекции, курсова работа по "Управление на риска", при Попчев, да ми изпрати на: mopsita@abv.bg
Активен

svetli44a

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Може  ли някои да ми прати задачи по упр на риска при тоя идиот попчев,че заради него маи няма да завърша -емаил barca_fan1@abv.bg ще черпя обещаваааамммм
Активен

svetli44a

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

моля помогнете ми тоя глупак попчев ме скъса и на ликвидацията,тоя човек не знам какво иска просто,моля ако някои има задачи при тоя олигуфрен да ми ги прати на е-маила barca_fan1@abv.bg
Активен

svetli44a

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
техники на финансиране
« Отговор #11 -: 18.09.2010, 15:26:14 »

Колеги ако някои има тестовете при христов може ли да ми ги прати,обещавам да почерпя -barca_fan1@abv.bg
Активен

daisy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Здравейте. Ако някой има нещо свързано с анализ на риска при акад.Попчев-задачи,курсова би ми било страшно полезно и бих помогнала и аз с каквото мога по някой др предмет :)))
scofieldpb@abv.bg
Активен

Александра Петрова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

Всъщност, някой има ли готова курсова работа?  :-) Ако да- нека се свърже с мен на alexvpetrova86@abv.bg
Благодаря!
Активен