argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Карти за градски транспорт  (Прочетена 1421 пъти)

gergana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Здравейте колеги,
аз съм семестриално завършил магистър и искам да разбера дали ми се полага все пак издаване на транспортна карта.Моля ако някои се е интересувал и може да ми каже да го направи.Благодаря предварително!
Активен

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Карти за градски транспорт
« Отговор #1 -: 20.08.2010, 12:45:52 »

здрасти, колежке. предполагам, че за съжаление нямаш право. аз семестриално завърших бакалавърското си обучение края на юни - началото на юли. въпреки това, имах право на транспортна карта само до края на юни, независимо че държавният ми изпит е през октомври. през лятото и нататък за всяко качване в обществения транспорт трябва да давам по 1 лв.
p.s. за да си по-сигурна, бих казал, че е най-добре да се обърнеш първо към твоята инспекторка от учебен отдел. предполагам, че тя ше знае. ако ли не, ше ти каже към кого да се обърнеш. :handshake: :handshake: :-) :-)
Активен

don_dark

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
  • Макроикономика
Re:Карти за градски транспорт
« Отговор #2 -: 21.08.2010, 18:47:24 »

И аз искам да питам.Сега като съм студент 1-ва година,но съм на 29 години,имам ли право на карта за градски транспорт?
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Карти за градски транспорт
« Отговор #3 -: 21.08.2010, 19:19:18 »

Питай инспекторката си!
И аз искам да питам.Сега като съм студент 1-ва година,но съм на 29 години,имам ли право на карта за градски транспорт?
Активен
Всичко е любов

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Карти за градски транспорт
« Отговор #4 -: 21.08.2010, 19:54:20 »

По принцип задочниците нямат право Само за редовните мисля че беше тая екстра и за докторантите!Нали всяка година орязват соц.придобивки!
Активен
Всичко е любов

don_dark

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
  • Макроикономика
Re:Карти за градски транспорт
« Отговор #5 -: 21.08.2010, 20:30:46 »

Ясно,значи няма.
Активен

frogmafia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
  • АФ
Re:Карти за градски транспорт
« Отговор #6 -: 12.11.2010, 11:50:30 »

Ако изгубиш картата си глобяват ли те и могат ли да ти преиздадат картата с оставащите валидни дни ?
Активен

sun_007

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Карти за градски транспорт
« Отговор #7 -: 02.12.2010, 21:26:46 »

Не знам кой, какво, защо... но служителите в бюрото за карти са много зле.... искаха ми 2 уверения за декември месец 1-то и 2-то ,ако искам да си изкарам карта и за след НГ, защото според тях има вероятност да прекъсна... и тогава  ... ще се прекарат:) ,защото уж няма да съм студентка.. :) пълни глупости говорят.. , естествено това не може да стане защото само при неплатена такса (това към март ще се случи) могат да ми прекъснат правата... но явно нямат връзка с главния мозък.... много съм разочарована от тези уж.. правила за изкарване на карти и да се редим като преди 100 години на опашки от по 100-200 човека... и на всичкото отгоре да не ти разрешават да си вадиш карти с 1 уверение.. а за всяка карта да искат уверение.. просто..... нз..
Активен