argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Относно подписването на документи за стипендии  (Прочетена 1282 пъти)

mechencety

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

18.02.2011 е крайният срок за подписване на документи за стипендии в Учебен отдел!

Искам да попитам след това къде да ги предадем тези документи понеже в учебния отдел не ги взеха...предполагам че при Капка Цветкова ако не се лъжа :)
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616

18.02.2011 е крайният срок за подписване на документи за стипендии в Учебен отдел!

Искам да попитам след това къде да ги предадем тези документи понеже в учебния отдел не ги взеха...предполагам че при Капка Цветкова ако не се лъжа :)
Какви стипендии, не е ли много рано за тях? Пък и в официалния сайт на ПУ няма инфо.
Активен

forumec

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76

18.02.2011 е крайният срок за подписване на документи за стипендии в Учебен отдел!

Искам да попитам след това къде да ги предадем тези документи понеже в учебния отдел не ги взеха...предполагам че при Капка Цветкова ако не се лъжа :)

Чакай бе човек... Ти още първият семестър не си завършил стипендии искаш...
Активен

mechencety

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Момчета и момичета не знам дали е рано за стипендия,защото аз съм започмала триместъра си и получавам стипендия...бтв аз не получавам по успех,понеже съм инвалид... та никой ли не знае къде трябва да го предам този документ брее :(
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616

Момчета и момичета не знам дали е рано за стипендия,защото аз съм започмала триместъра си и получавам стипендия...бтв аз не получавам по успех,понеже съм инвалид... та никой ли не знае къде трябва да го предам този документ брее :(
При Социално-битови въпроси на 2-рия етаж на Ректората. Явно си от ФМИ, тъй като в другите факултети още не сме започнали.
Активен

mechencety

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Момчета и момичета не знам дали е рано за стипендия,защото аз съм започмала триместъра си и получавам стипендия...бтв аз не получавам по успех,понеже съм инвалид... та никой ли не знае къде трябва да го предам този документ брее :(
При Социално-битови въпроси на 2-рия етаж на Ректората. Явно си от ФМИ, тъй като в другите факултети още не сме започнали.

Благодаря ти мац,да в Фми-то съм :) знам че другите още сте в сесия :)
Активен