argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Пиян преподавател  (Прочетена 1474 пъти)

hun

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Пиян преподавател
« -: 11.02.2011, 21:07:56 »

Вулгарни думи, несвързани изречения, аромат на джибри, 45-минутни почивки! Това са думи, с които свързваме един Доцент. Също така си имаме преподаватели, които не се къпят, а пък бръсненето им е чужда дума, ходят раздърпани и скъсани. И това са все хора, които трябва да ни дават пример. На какво могат да ни научат? Как да станем деградирали личности? Ние трябва да ги уважаваме, а те не уважават самите себе си! Мисля, че трябва да се въведе някакъв критерий за външен вид и поведение. Не е допустимо такива хора да ни преподават!
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Пиян преподавател
« Отговор #1 -: 12.02.2011, 09:21:27 »

Добре, но няма ли да има имената на тези преподаватели, дата/час на събитието? И без това във форума сте анонимни!
« Последна редакция: 12.02.2011, 09:23:54 от Светослав Енков »
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:Пиян преподавател
« Отговор #2 -: 12.02.2011, 11:09:08 »

Добре, но няма ли да има имената на тези преподаватели, дата/час на събитието? И без това във форума сте анонимни!

Светльо, няма нужда от имена на преподаватели - за какво би ни послужила тази информация, освен за разпалване на още клюки.

относно анонимното хленчене на hun по форума мога да кажа нещо от древното право: че за всяко провинение са нужни трима свидетеля, които да кажат едно и също на съдиите. Как изглежта ситуацията в момента: един, анонимен "свидетел" "съди" на площада. Според мен такива постове трябва веднага да се изтриват.

Не ме разбирай грешно - зная, че много от преподавателите, особенно аз имаме трески за дялане, но в никакъв случай не съм съгласен със супер властта и почитта която се отдаван на студентите в днешно време.
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Пиян преподавател
« Отговор #3 -: 12.02.2011, 11:17:57 »

Какви съдии, какви свидетели? Нали трябва да се обърне внимание на тия хора. Къде съм казал НАКАЗАНИЕ и СЪД? Че то дори има камери в залите и на входа на 5 етаж...

Много филми гледате, бе хора...

В такъв случай какво става? Ами някои преподаватели нещо си... Някои студенти нещо си... Ами, случва се!

Към автора, не се притеснявайте, ако не искате във форума, пуснете анонимен или личен доклад до декана. Не е нужно да има наказания, понякога нещата се оправят с 'блага дума' от 'правилният човек' (сори, че така прозвуча).

Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:Пиян преподавател
« Отговор #4 -: 12.02.2011, 11:43:53 »

Какво е лепвнето на оскърбителни епитети по лично осмутрение освен съд (осъждение)... или може би имаш предвид - "абе той му мусли доброто, ама не намира начин да му го каже лично и затова пише анонимно във форума".

... знаеш ли - писна ми от анонимни доноси и най-тъжното е че младежите копират едни от най-отвратителните черти от комунистрическото ни минало в което още живеем...

Хубав ден (последен пост по темата)
Активен

hun

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Пиян преподавател
« Отговор #5 -: 12.02.2011, 13:55:46 »

Анонимна съм, защото няма нужда колегите ми да страдат от моите действия. Нямам за цел да съдя човека. Той явно има проблем, който едва ли може да се реши с "блага дума". Въпроса е в това, че няма никакъв контрол върху преподавателите, очевидно. Ако имаше кой да вземе мерки, нямаше да се стига, изобщо, до писане във форумите. Но явно всеки си затваря очите.
Активен

Георги Фурнаджиев

  • Гост
Re:Пиян преподавател
« Отговор #6 -: 12.02.2011, 14:33:35 »

Анонимна съм, защото няма нужда колегите ми да страдат от моите действия. Нямам за цел да съдя човека. Той явно има проблем, който едва ли може да се реши с "блага дума". Въпроса е в това, че няма никакъв контрол върху преподавателите, очевидно. Ако имаше кой да вземе мерки, нямаше да се стига, изобщо, до писане във форумите. Но явно всеки си затваря очите.
Добре, какво предлагате г-це/г-жо hun? До момента знаем само, по-скоро предполагаме, че въпросната личност е от мъжки пол. Демек господата Енков и Терзийски са в списъка на заподозрените. :-)
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Пиян преподавател
« Отговор #7 -: 12.02.2011, 17:01:01 »

Какво е лепвнето на оскърбителни епитети по лично осмутрение освен съд (осъждение)... или може би имаш предвид - "абе той му мусли доброто, ама не намира начин да му го каже лично и затова пише анонимно във форума".

... знаеш ли - писна ми от анонимни доноси и най-тъжното е че младежите копират едни от най-отвратителните черти от комунистрическото ни минало в което още живеем...

Хубав ден (последен пост по темата)

Не те разбрах, казах че може и анонимен, може и личен. А да си мълчат ли да ги учим? Ти как виждаш нещата? При социализЪма беше друга идеята - всяване на страх и подчинение.

И аз спирам по темата, защото се отплесна в неправилната посока! Заключвам я!

Отключвам темата, но настоявам за коректност. Който има информация - да дискутира. Без абстракции по социализма, анонимността и т.н.
« Последна редакция: 14.02.2011, 09:29:53 от Светослав Енков »
Активен