argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: изпит пo право на държавната служба  (Прочетена 2035 пъти)

josnake

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 69

КОЛЕГИ ИМА ЛИ ИНФОРМАЦИЯ ЗА ДАТА НА ИЗПИТА И ФОРМАТА ПОД КОЯТО ЩЕ ПРЕМИНЕ...АКО НЯКОЙ МОЖЕ  ДА МИ ПРЕДОСТАВИ МАТЕРИАЛИ ПО ТАЗИ ДИСЦИПЛИНА ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ:! ПОД МАТЕРИАЛИ РАЗБИРАМ И ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ЛИТЕРАТУРА ОСВЕН ЛЕКЦИИ..josnake@abv.bg
Активен

LuckyLuck

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 117
Re:изпит пo право на държавната служба
« Отговор #1 -: 02.03.2010, 12:22:18 »

Проф. Къндева е в чужбина и лекциите на 3-и курс задочно се водиха от М.Милева. Изпита ще е тест с 30 въпроса ,всеки с по 3 възможни отговора ,където само 1 е напълно верен. Изпита може би ще е на 20 или 21 март. За материали - Закон за държавната служба ,Закон за администрацията ,Закон за предотвратяване и разкриване конфликт на интереси, НАРЕДБА за документите за заемане на държавна служба ,Единен класификатор на длъжностите в администрацията,Наредба за прилагане на единния класификатор на длъжностите в администрацията и др.

Но това не е потвърдена и 100% достоверна информация.Това ми казаха миналата седмица колеги от 3-и курс. Особено за датата не е сигурно. Утре-другиден ако няма информация на сайта ще мина през ПУ и ще видя датата за потвърждение.
Активен

josnake

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 69
Re:изпит пo право на държавната служба
« Отговор #2 -: 02.03.2010, 20:20:39 »

много благодаря за изчерпателната информация :):):):):):) щастлива съм от факта , че има толкова готини хора като теб 
Активен

christin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:изпит пo право на държавната служба
« Отговор #3 -: 09.03.2010, 12:49:16 »

Здравейте! Моля ако някой има лекции по право на държавната служба да ми ги прати на мейла - christin007@abv.bg.
Активен

LuckyLuck

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 117
Re:изпит пo право на държавната служба
« Отговор #4 -: 15.04.2010, 15:14:15 »

Някои случайно да има оценка по Право на ДС ?? Един месец вече мина ... Още малко и ще подобри рекорда :) Нито бяхме много хора ,нито изпита е тежък за проверка (включваше тест + 1 писмен въпр. ) ,какво толкова ги бавят не ми е ясно. Не повече от 1 час заедно с нанасянето в протокола би отнело...
Вярно че за никъде не бързаме ,но все пак 1 месец ...
Активен

1408

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:изпит пo право на държавната служба
« Отговор #5 -: 14.05.2010, 04:26:41 »

Ако някой може да ми прати и на мен лекциите по държашна служба ще съм му мн. благодарна - eli1408@abv.bg
Активен

ivak

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:изпит пo право на държавната служба
« Отговор #6 -: 21.02.2011, 13:11:49 »


  Здравейте колеги,
 Моля някой, ако има лекции и конспект по Право на държавната служба да ми ги изпрати на iva_kordeva@hotmail.com.

Бладодаря предварително.
Активен