argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Отново за Избираемите дисциплини  (Прочетена 825 пъти)

Dzifcho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Дойде и почти мина времето за записване на избираеми и пак всичко беше пълна пародия...Този път една група колеги от информатика решихме да запишем въведение в JAVA,но от някаде чухме че няма да ни се признае оценката понеже ще учим същите неща в 3-ти курс...Говорихме с Ненка тя ни препрати в стая 330 уж за повече информация,а какво се случи  :-D -  там ни казаха "Питайте Ненка ние не знаем"...Та въпроса ми беше ако случайно някои се е сблъскал с подобен проблем може ли да даде малко повече информация,за това дали ще може да си изкараме тази избираема или да ходим да се записваме за някоя друга?
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Отново за Избираемите дисциплини
« Отговор #1 -: 11.03.2011, 18:27:55 »

За признаване на оценката мисля че не би трябвало да има проблеми. Но точно инсп. Ненка Трайкова може да ви каже, дали се признава, а не секретарката от каб. 330. Попитайте пак Ненка в понеделник/вторник, аз ще я питам също, ако я видя скоро.
Активен

chemi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:Отново за Избираемите дисциплини
« Отговор #2 -: 11.03.2011, 18:31:22 »

Лекторът на избираемата дисциплина (в случая практикум) е доц. д-р Крушков, който е заместник-декан на факултета и е най-добре с него да говорите. Впрочем, в анотацията на дисциплината е казано "Практикумът е предназначен за студенти от специалности Математика и информатика, Математика и Приложна математика 2, 3 и 4 курс". Но все пак си питайте доц. Крушков, а не г-жа Трайкова.
Активен

hdk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
Re:Отново за Избираемите дисциплини
« Отговор #3 -: 13.03.2011, 17:21:33 »

Предимство за записване имат студенти от специалности Математика и информатика, Математика и Приложна математика 2, 3 и 4 курс. Нивото на курса е съобразено с техния учебен план. Другите две специалности имат в плана си изучаване на JAVA. Ако след тази информация все още държат да се запишат, като компромисен вариант ще им разреша, при положение че са останали свободни места.

доц. Крушков
Активен