argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Относно педагогическата практика  (Прочетена 900 пъти)

SoulSister

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Здравейте, колеги :)

Имам въпрос, към тези от вас, които вече са минали предагогическата практика по училищата. Интересува ме как става разпределението на студентите. Ние сами ли избираме в кое училище ще преподаваме или ни разпределят на произволен принцип?
Активен

tonitab

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re:Относно педагогическата практика
« Отговор #1 -: 28.08.2011, 16:02:10 »

Преди години имаше възможност за избор. За хоспетирането нямаше как - там те разпределят и където се паднеш.
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Относно педагогическата практика
« Отговор #2 -: 28.08.2011, 22:37:11 »

Здравейте, колеги :)

Имам въпрос, към тези от вас, които вече са минали предагогическата практика по училищата. Интересува ме как става разпределението на студентите. Ние сами ли избираме в кое училище ще преподаваме или ни разпределят на произволен принцип?

За практиката ако отидеш преди зимната ваканция и кажеш, че имаш желание за определено училище може и да те сложат там, но колкото по-рано толкова по-добре. Така че ако искаш в точно определено училище действай към ноември месец вече, защото после ще ти кажат че е късно. Но според мен е без значение дали ще отидеш в познато или непознато училище, практиката трябва да се мине. Успех от мен и дано да съм помогнал!
Активен

SoulSister

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Относно педагогическата практика
« Отговор #3 -: 29.08.2011, 15:12:41 »

Благодаря, че се отзовахте :)

Тази година ми предстои легендарната практика, за която съм чувала противоречиви отзиви и съм леко притеснена :) Но се надявам всичко да мине добре :))))))
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Относно педагогическата практика
« Отговор #4 -: 01.09.2011, 23:08:05 »

Благодаря, че се отзовахте :)

Тази година ми предстои легендарната практика, за която съм чувала противоречиви отзиви и съм леко притеснена :) Но се надявам всичко да мине добре :))))))
Няма защо, но не се притеснявай. Всички сме се притеснявали и е нормално и ти да го правиш, но няма страшно особено когато вече се наложи да застанеш отпред с готовият урок! :D
Активен