argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Търся информация за доц. Димов и др. изпити  (Прочетена 981 пъти)

m_dobreva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Здравейте, може ли някой да ми даде актуален e-mail на доц. Д.Димов, тъй като този, който е в сайта на ФМИ не е актовен, а ми е спешно да се свържа с него.
« Последна редакция: 10.08.2011, 13:19:46 от Светослав Енков »
Активен

m_dobreva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re:Need info
« Отговор #1 -: 21.07.2011, 15:30:16 »

Добре, явно никой го няма e-mail-а :( Нищо :)
Можете ли тогава да ми отговорите на друг въпрос, малко е глупав и ме е срам да го задам, но нямам избор:
Кажете ми при кой преподавател е Курсов проект 5 , от 4-ти курс, и каква трябва да е задачата на проекта или нещо, което знаете, за да мога да почна да работя по него. Опитвам се да завърша и този изпит е един от невзетите ми. Моля, помогнете  :roll:
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Need info
« Отговор #2 -: 21.07.2011, 16:06:38 »

Никой го няма, защото доц. Димов не ползва емайл.

Курсов Проект 5 - кога е трябвало да завършите и коя специалност сте? Питайте в Учебен Отдел Ненка или Диана, не тук.
Активен

m_dobreva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re:Need info
« Отговор #3 -: 21.07.2011, 16:46:27 »

Ами Ненка сега е в отпуска , а аз искам да се подготвя за ликвидационната сесия, защото ми изтичат студентските права :( Четвърти курс завърших преди 3 години и сега ( малко късно ) се опитвам да завърша. Остават малко изпити и едното е този курсов проект, но никой от колегите ми не знае нищо за него. Питам тук ако някой може да ми помогне, ако не... здраве да е :) Ще търся от другаде информация. Искаше ми се просто да имам време да ги подготвя всички предмети и за това ми е малко спешно. Специалност Информатика съм
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Need info
« Отговор #4 -: 21.07.2011, 18:11:57 »

Разбирам и не се заяждам, но... това е положението. Ненка ще се върне около 5-ти или 8-ми август и тогава ще я издебнете за информация. По принцип, при такива 'отлежали' изпити, единствено тя може да даде указания кой и кога може да Ви изпита. Информацията от тазгодишният випуск може да не е актуална за Вас (промени в плановете, както и други проблеми). Понякога при ситуация, като Вашата, може да е допустимо и друг преподавател да Ви изпита, но това ще Ви кажат в Учебен Отдел. А за Курсов Проект - задачите и темите обикновено са индивидуални, така че няма как да се кажат във форума, намира се оторизираният да Ви изпита преподавател и той Ви дава указания. За жалост, 99% от колегите във ФМИ сме отпуск целият август, доста от нас са вече в отпуск, аз от 23-ти юли също.
« Последна редакция: 21.07.2011, 18:22:24 от Светослав Енков »
Активен

m_dobreva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re:Need info
« Отговор #5 -: 21.07.2011, 20:56:34 »

Благодаря :) Все пак ми дадохте доста полезна информация. Ами ще изчакам и ще търся информация от Ненка :)
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Need info
« Отговор #6 -: 22.07.2011, 08:40:06 »

Не пречи да си четете и да се готвите по другите изпити междувременно. Например при доц. Димов.
Активен

m_dobreva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re:Need info
« Отговор #7 -: 22.07.2011, 16:21:29 »

Да това смятам да правя, защото при него имам 2 невзети изпита - Компютърна графика и методи за транслация, а за тях ще трябва много да се подготвям , за да ги взема :)
Активен