argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Оценки от изпит  (Прочетена 2042 пъти)

Tinox

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Оценки от изпит
« -: 22.12.2011, 14:18:51 »

Здравейте. Някой може ли да ми каже от къде мога да проверя оценката си от изпита ? Имам в предвид онлайн. Редовно обучение съм. Мерси :)
Активен

Емил Дойчев

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 278
Re:Оценки от изпит
« Отговор #1 -: 22.12.2011, 17:41:59 »

Някой може и да може да ти каже... Само че, не знам дали си забелязал, че във ФМИ изпитите са повече от един. Може би ако кажеш дисциплина, курс, преподавател... някой може и да ти помогне.
Активен

pufity90

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Оценки от изпит
« Отговор #2 -: 22.12.2011, 20:09:05 »

http://uni-plovdiv.bg/pusi/login/  Можеш да провериш тука стига да са ги нанесли :)
Активен

Tinox

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Оценки от изпит
« Отговор #3 -: 22.12.2011, 23:11:40 »

Някой може и да може да ти каже... Само че, не знам дали си забелязал, че във ФМИ изпитите са повече от един. Може би ако кажеш дисциплина, курс, преподавател... някой може и да ти помогне.
Извинявам се. Основи на компютърната иформатика, БИТ 1-ви курс, проф. дмн Георги Тотков. :)


http://uni-plovdiv.bg/pusi/login/  Можеш да провериш тука стига да са ги нанесли :)
Няма ги тука.
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Оценки от изпит
« Отговор #4 -: 23.12.2011, 07:18:53 »

Няма да ги има. Проф. Тотков не ги обявява електронно оценките по ОКИ. На 7.01. на поправката ще си узнаете оценката. Пишете му все пак емайл и ако е в него протокола, ще Ви каже.
Активен

Tinox

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Оценки от изпит
« Отговор #5 -: 23.12.2011, 12:29:14 »

На 3-ти ми е поправката. Писах му на емайла. Ако не отговори става лошо...живея на доста километри от Пловдив и не знам как ще отида...нищо..мерси  :)
Активен

Георги Иванов

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 66
  • БИТ I-ви курс (З)
    • G.Ivanov
Re:Оценки от изпит
« Отговор #6 -: 25.12.2011, 11:54:40 »

До колкото знам, проф. Тотков наистина не ги нанася в интернет :)
Защо не си изчакал веднага след изпита, за да разбереш оценката си. Аз също съм I-ви курс БИТ , но задочно и при нас така се стекоха нещата.
До колкото знам, можеш да си разбереше оценката и от канцеларията, ако не се лъжа, но това май не е много добра алтернатива за теб.
Активен
"Sum, quod eris, quod es, ante fui"

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Оценки от изпит
« Отговор #7 -: 25.12.2011, 14:19:51 »

Не може от Учебен отдел, т.к. протокола си е в проф. Тотков, за да не го взима отново на поправката. Така че само той може да каже оценката. И може да си е оставил протокола в Университета, а той е заключен до 3-ти януари.

Винаги казваме оценките до 1-2 часа след изпита, защо не изчаквате? Имаше и 7-8 човека не си бяха взели книжките дори.
Активен