argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За паркирането пред ФМИ  (Прочетена 6149 пъти)

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re:За паркирането пред ФМИ
« Отговор #20 -: 30.06.2011, 15:07:49 »

Георги Фурнаджиев: (respect)  :bow:
Активен

n0_m0r3_pa1n

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
Re:За паркирането пред ФМИ
« Отговор #21 -: 26.01.2012, 14:52:30 »

Да попитам:
Да си носим ли всички студенти от ФМИ лопати, за да изчистим паркинга или да носим още по 10 лв допълнително на човек  към таксата поне да наемем един снегорин да изчисти... няма да споменавам какъв цирк, пародия и прочие беше днес, че и без това съм достатъчно изнервен..
Активен
I GOT IT

n0_m0r3_pa1n

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
Re:За паркирането пред ФМИ
« Отговор #22 -: 06.03.2012, 18:00:46 »

А сега друго да попитам: Община Пловдив ли трябва да се погрижи за пътя на влизане от светофара,  за да им пиша или най-добре да взема рулетката и да  снимам язовирите, които се появиха? :)
Активен
I GOT IT

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Активен

aJ|eKc

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re:За паркирането пред ФМИ
« Отговор #24 -: 27.03.2012, 11:19:37 »

Искам тук да изтъкна няколко неща, които с колеги сме обсъждали милиони пъти по повод - места за паркиране, авточасти, цени на горива ...
Притежаването и използването на автомобил е ваше право, но не ви се полага по конституция. Това е избор, който правите съобразявайки се с време, финанси (място за паркиране) .. и тн. @Пазарджик, не е задължително да паркираш ПРЕД ФМИ .. може да повървиш малко. ПУ не е Метро или Била, за да има 2163781271 места за паркиране. Ае .. аз живях без кола като студент, а после ме вдигаха, глобяваха, спираха ... докато не се научих, какво мога и какво не :)
Активен
"Някой има ли 'Да мислим на Български' - на Джава."
To become a king, one first needs to be a man.