argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: кой ще кандидатства "психология" другата година  (Прочетена 6004 пъти)

milkona

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

здравейте,има ли случайно някой,който ще кандидатствува "психология"другата година
Активен

cvetelina.taligarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Аз също съм решила да кандидатствам ''психология'',но явно не съм гледала добре,защото никъде не можах да намеря с какви изпити се влиза и евентуално с оценка от матура става ли или не ? Ще бъда много благодарна,ако някой ни отдели от времето си и ни разясни за какво става дума. :-)
Активен

milkona

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

Здравей,радвам се ,че някой се включи в темата.Значи само с матура не става,задължително се полага изпит по избран от теб предмет-бълг.език,английски,немски,психология и мисля,че още имаше не помня кои бяха всичките ,ако си избереш бълг.език ,изпита представлява тест по езикова култура.Ако имаш още въпроси ще се радвам ако мога да помогна.Самата аз се вълнуват от доста неща относно тази специалност
Активен

cvetelina.taligarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Ами аз все още не съм сигурна какво точно искам да запиша и се колебая между психология и маркетинг.Според теб кое е по -добре ? :-) И другото,което искам да попитам е,кога е срока за подаване на документите и кога ще се осъществят приемните изпити,ако можеш да ми дадеш някаква информативна дата ще съм ти много благодарна :-*
За други въпроси не се сещам в момента,но ако ти се сещаш с радост ще чета и дискутирам  :-)
Активен

milkona

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

Здравей, ами да ти кажа зависи кое те влече повече това трябва ти да си решиш.Относно приемните изпити,ако искаш да се явиш на предварителните ,те са през месец юни ,а за датите те още не са известни,но предполагам ще бъдат изнесени в сайта на университета,а редовните изпити ще са предполагам през ли ,август,но тези дати все още не са известни.Аз лично мисля да се явя и на предварителните изпити т.е по български език,по психология няма обаче,за да се пробвам,много се надявам да ме приемат задочно,тъй като не съм от Пловдив ,работя едновременно, имам дете и т.н а от доста време искам да уча психология
Активен

cvetelina.taligarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Ами на мен не ми е много ясно каква излизам със специалност Психология,защото ако е учител директно се отказвам. Другото,което също ми е от голямо значение и затова се колебая между Психология и Маркетинг,е дали ще мога да се реализирам,смисъл искам да е нещо,което след като го завърша да имам поле за изява,а не да си го уча и после нищо само да си имам образуванието,а то да не ми върши голяма работа.Може да ти се изглежда смешно,ама на мен тия неща изобщо не са ми ясни и така,като чета имам наблюдението,че ти доста си се поинтересувала и си наясно с нещата,така че ако може да ми просветлиш малко нещата ще съм ти много благодарна.Доколкото града,не се притеснявай аз също не съм от Пловдив,но мисля ако ме приемат да запиша редовна форма.За пробните незнам дали ще успея да се явя,защото ще съм на екскурзия с класа и затова ще разчитам на това,което съм научила в училище,пък каквото стане :-)
Активен

simona

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Здравейте!Искам и аз да попитам някой знае ли откъде мога да си намеря необходимите материали за кандидатстване в специалност психология.Освен тест по езикова култура има ли още някакъв изпит за кандидатстване?Благодаря предварително.
Активен

simona

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

изпита само по български ли е или български+психология?
Активен

milkona

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

здравей,значи ти сама си избираш по какво да държиш изпит ,а предметите които може да си избереш с български език-тест,английски ,немски,психология,и др.предмети имаше ,изпита е само по един от тези предмети ,който ти си избереш
Активен

simona

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

има ли някой готови есета-разработени,или ако знае откъде мога да си намеря
Активен

Aqua_Di_Gioia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26

Здравейте ! До колкото разбрах на предварителния изпит няма психология ,само на редовния.Успех на всички колеги !   :wink:
Активен
Стихия Вода...

Ivelina

  • Гост

аз също ще кандидатствам , успех на всички !
Активен

Aqua_Di_Gioia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26

Simona , намери ли есета?
Активен
Стихия Вода...