argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Петя Чавдарова  (Прочетена 11707 пъти)

Г-жа Петрова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #20 -: 20.08.2008, 15:06:21 »

И с мен се отнасяше зле до началото на 2-ри курс,докато не се оказа,че и двете сме брациговски снахи :hihi:.И ние и те имаме вили в Брацигово и много мило се отнася с мен от тогава.
 След това пък се оказа,че дъщеря й и аз ще раждаме на една и съща дата. :hihi:
Сега вече нямаме никакви проблеми,дори като ходя за протокол или уверение съм ходила с дъщеря ми (1г.4м).Прави й кабинета бом бок,навсякъде рови. :hihi:
Активен

FlexFit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #21 -: 21.08.2008, 00:51:15 »

Леле Мале ама те инспекторките били жива напаст бе  :headbang:
Активен

imvera

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 107
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #22 -: 22.08.2008, 00:42:46 »

Сега остава Петрова да допълни,че тя и дъщерята на въпросната инспекторка използват една и съща марка памперси за отрочетата си... Много селска хава... :s:
Активен

Г-жа Петрова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #23 -: 25.08.2008, 20:16:42 »

На мен пък ми е селски твоя коментар.
Активен

me4eSdaire

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #24 -: 29.01.2009, 17:53:37 »

С брациговските идилии - верно глуповата и никому ненужна информация.
А Петя Чавдарова трябва да работи не с хора, а с животни. Да ги хока, да им вика ... В Брацигово има ли кой да ви пасе животните?
Активен

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #25 -: 02.02.2009, 18:00:31 »

Тази жена е истинска напаст за Пловдивския университет.  :-( Жалко, че не винаги можем да я открием, когато е в рядко срещаното при нея добро настроение и отношение към студентите :wink: :hihi:
Активен
Love, love and love.

play_on

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: Петя Чавдарова
« Отговор #26 -: 12.05.2009, 00:51:04 »

Не е имало път, когато да отида и тя да е в добро настроение и да не се отнесе с мен като с някакво куче, незнам какво и има, но ако не и се работи тази работа да се занимава с нещо друго!  :?
Активен

dan_man

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Петя Чавдарова
« Отговор #27 -: 30.08.2009, 00:29:57 »

Хахаааааааа, колеги, ако искате вярвайте, но специално заради тази тема си направих регистрация. Г-жа Чавдарова трябва да бъде отстранена от това място и евентуално, хоспитализирана в клиниката за душевно болни в Севлиево! Лично аз ще й нося топла супа с много оцет и лимонов сок, обещавам!!! Фактът, че е противна, зла, невъзпитана, груба и истерична, могат да потвърдят стотици студенти.
Хубаво е представители на ръководството на ПУ-то да преглеждат тези форуми, за да добиват информация "от кухнята", както се казва. Чавдарова определено петни името на учебното заведение.
Смятайте, че щом една позната търсеше начин да си купи изпит, само и само да избегне среща с Петя.... И то да пита за една дата... Недопустимо е такива хора да работят с младежи. Стресиращо е за първокурсниците. Тя се държи с тях, а и не само с тях, все едно цял живот са се занимавали с попълване на подобни документи и бумаги. Вместо да те информира, те кара да се чувстваш виновен, че си я потърсил. НА КАКВО ОСНВАНИЕ СИ ПОЛУЧАВА ЗАПЛАТАТА?!?!?
Активен

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook
Re:Петя Чавдарова
« Отговор #28 -: 30.08.2009, 01:12:25 »

 :-) :D :-D :bravo: :hihi:
Активен
Love, love and love.

Erelwind

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72
Re:Петя Чавдарова
« Отговор #29 -: 03.09.2009, 14:07:09 »

Не знам с какво предизвиквате подобно отношение, колеги. Жената винаги е учтива, когато отида :) Усмихва се вежливо, отговаря съвсем спокойно на всеки мой зададен въпрос, дори комплименти ми е правила :D Нищо лошо не мога да кажа. Много отрицателни мнения съм чула за нея, но нищо от описаното не съм усетила :)
Винаги влизам усмихната,не се притеснявам, че ще ме изреже или нещо подобно. Може би на това се дължи.
Дайте по айляк :D не е нужно да отивате при нея кисели с мисълта, че ще ви открадне баничката. Все пак поведението предизвиква човека отсреща да се държи по подобаващ начин :)
Активен

me4eSdaire

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Писна ми от нея!
« Отговор #30 -: 01.03.2010, 18:48:42 »

От нея и от всички като нея - тъпи, претенциозни, мързеливи, работещи по 5 часа ( с час и половина почивка! ) ,  които дори не те поглеждат като отидеш при тях. Прости са ни и ректорите, и деканите, и секретарките им, и инспекторките, и затова и студентите сме тъпи!
Предлагам нещо да направим, не може заради некомпетентността на Петя Чавдарова постоянно някой от нас да го отнася, просто не бива! Пишете ми на ina_bruges@yahoo.com, да я махаме преди тя да ни махне...по грешка, поради небрежност, поради тъпотия.
Активен

me4eSdaire

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Петя Чавдарова
« Отговор #31 -: 01.03.2010, 18:56:23 »

Не знам с какво предизвиквате подобно отношение, колеги. Жената винаги е учтива, когато отида :) Усмихва се вежливо, отговаря съвсем спокойно на всеки мой зададен въпрос, дори комплименти ми е правила :D Нищо лошо не мога да кажа. Много отрицателни мнения съм чула за нея, но нищо от описаното не съм усетила :)
Винаги влизам усмихната,не се притеснявам, че ще ме изреже или нещо подобно. Може би на това се дължи.
Дайте по айляк :D не е нужно да отивате при нея кисели с мисълта, че ще ви открадне баничката. Все пак поведението предизвиква човека отсреща да се държи по подобаващ начин :)
Миме, стига ве, майна! Ти си една на хиляда, дето се държи така с теб. Пък и не е до отношението само работата - аз не се оплаквам от него - понякога и с мен се държи ОК. Обикновено, когато ме усети, че може да стигне до декана ( пак!) цялата работа.
Ама трябва ли ни такъв човек, баси, дето и инфо не дава и ако даде, ще е по най-троснатия начин. Да се пенсионира по болест и  да бега на село. Ай, стига сме оставяли на вехти бюрократки да ни правят криви!
Активен

A_S_T_R_A

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:Петя Чавдарова
« Отговор #32 -: 20.03.2010, 22:37:49 »

   Скъпи колеги, нашата тъпотия не се дължи на ректори, декани и инспектори. Дължи се на това, че очакваме някой друг да свърши работата ни вместо нас, и че вместо да си гледаме ангажиментите, се занимаваме с теми като тази. В крайна сметка с тази тема нещо по-различно от озлобяване постигнахме ли? Само прегледайте коментарите, и вижте колко негатизвизъм лъха от тях.
   А Петя Чавдарова се отнася със студентите така, както те се отнасят с нея. Лично аз никога не съм била потърпевша от отношенито й. Напротив, винаги си е гледала работата. Не смятам, че е проблем липсата на лицемерна усмивка. Смея да кажа, че си  върши работата перфектно и никога през следването ми не се е случвал  никакъв гаф.
    По-добре да се научим да приемаме хората каквито са, а не каквито ни се иска да бъдат. Защото едва ли ние самите сме идеал за всички около нас!
Активен

fara

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Петя Чавдарова
« Отговор #33 -: 08.06.2010, 21:46:39 »

   Скъпи колеги, нашата тъпотия не се дължи на ректори, декани и инспектори. Дължи се на това, че очакваме някой друг да свърши работата ни вместо нас, и че вместо да си гледаме ангажиментите, се занимаваме с теми като тази. В крайна сметка с тази тема нещо по-различно от озлобяване постигнахме ли? Само прегледайте коментарите, и вижте колко негатизвизъм лъха от тях.
   А Петя Чавдарова се отнася със студентите така, както те се отнасят с нея. Лично аз никога не съм била потърпевша от отношенито й. Напротив, винаги си е гледала работата. Не смятам, че е проблем липсата на лицемерна усмивка. Смея да кажа, че си  върши работата перфектно и никога през следването ми не се е случвал  никакъв гаф.
    По-добре да се научим да приемаме хората каквито са, а не каквито ни се иска да бъдат. Защото едва ли ние самите сме идеал за всички около нас!


Значи, доколкото разбирам, трябва да си кротуваме , да сведем покорно глави и  просто да приемем една некъдърна, нелоялна, неосведомена по множество въпроси и вероятно психически нестабилна жена да ни къса нервите?! Поправете ме ако греша, но работата й е да дава нужната на студентите информация, а не да ти отговаря, цитирам: "не знам", "защо питаш мен, не е моя работа" и подобни  :?.  А каква тогава по-точно ви е работата, г-жо Чавдарова? Може би седите там за красота :hihi: Но докато красите иначе така скучния ни университет, няма да е зле да свършите нещо полезно  :bravo: 
Активен

vass

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Петя Чавдарова
« Отговор #34 -: 29.04.2012, 21:50:30 »

Ооо любимата инспекторка... В първите ми срещи с нея се чувствах не на място, може би от прекаленото внимание. Последният път се държа обаче чудесно (без да преувеличавам), написа ми уверение както трябва и забрави да ми завери семестъра, но след като се върнах и това свърши, разбира се без излишни емоции - усмивки от нея никой не очаква... И си направих следния извод - най-добре е да се ходи при нея след обедната почивка, когато е хапнала, пила кафенце и изпушила няколко цигари, но все пак не в края на работно време. Да не прекаляваме все пак  :-D
Активен

kirilov1912

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 61
Re:Петя Чавдарова
« Отговор #35 -: 13.06.2012, 17:39:21 »

Аз пък никога не съм имал проблеми с инспектор Чавдарова . Нито се е държала унизително,нито ме е гледала на кръв,когато съм влизал в кабинета и,а това не се е случвало само веднъж или два пъти :)
Активен

babygirl84

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
  • баф
Re:Петя Чавдарова
« Отговор #36 -: 16.06.2012, 01:15:27 »

Здравейте, аз съм на друго мнение:-)
Честно казано, ако всеки от нас си признае не може да бъде винаги в настроение или пък да откликва на не до там състоятелните въпроси и молби на неориентирани студенти...
Само, че малко от нас биха си го признали!
С мен лично не е била лъчезарна, винаги отзивчива, или положително настроена! Но в едно съм сигурна, че си върши съвестно работата. Смятам, че не е злобна, а напротив би помогнала на всеки стига да знае как да я помоли за това!
Мисля,че е златен човек;-)
Активен
нека всички говорят зад гърба ми, значи още са зад мен........