argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: 4-ти курс - записване  (Прочетена 1197 пъти)

one_love_90

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
4-ти курс - записване
« -: 08.07.2012, 11:43:15 »

Искам да попитам някой запознат - с колко невзети изпита може да запишеш 4-ти курс? Вярно ли е, че имаш право на неограничен брой невзети изпити?
Активен
Всичко е позволено стига да не те хванат ... ;)

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook
Re:4-ти курс - записване
« Отговор #1 -: 10.07.2012, 01:55:58 »

Искам да попитам някой запознат - с колко невзети изпита може да запишеш 4-ти курс? Вярно ли е, че имаш право на неограничен брой невзети изпити?

Мечтаеш ли си с тези "неограничен брой невзети изпити"? Няма такова нещо!  :-) :-D Минаваш с 3 невзети или прекъсваш, за да си вземеш изпитите.  :hihi:  Няма кой да разреши неограничен брой, ами ако не ги вземеш?  :wink:
Активен
Love, love and love.

one_love_90

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:4-ти курс - записване
« Отговор #2 -: 10.07.2012, 13:33:02 »

Ааа, аз засега съм си точно с 3 изпита за септември  :-D и нямам притеснения (надявам се и тях да си взема  :hihi: ), но някой пуска такива слухове и колегите ми усилено се интересуват, но тъй като не съм чак толкова запозната реших да се допитам до по-запознатите от мен тук...  :-D  :sun: :-)
Активен
Всичко е позволено стига да не те хванат ... ;)

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook
Re:4-ти курс - записване
« Отговор #3 -: 11.07.2012, 00:57:53 »

Ааа, аз засега съм си точно с 3 изпита за септември  :-D и нямам притеснения (надявам се и тях да си взема  :hihi: ), но някой пуска такива слухове и колегите ми усилено се интересуват, но тъй като не съм чак толкова запозната реших да се допитам до по-запознатите от мен тук...  :-D  :sun: :-)
Само ако си бременна или майка с дете, можеш да запишеш следващия курс с още един невзет изпит.  :-) :wink:Успех!  :-)
Активен
Love, love and love.