argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: До колегите, които са приети ПУП-НУП тази година!  (Прочетена 3236 пъти)

Евгений

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

 Здравейте,
потърсих в социалната мрежа и не открих група на нашия курс, затова направих такава :). Групата е ПУП-НУП 2012 и всеки колега може да се присъедини...пишете, ако има някакъв проблем с откриването на групата. Поздрави на всички ! :wink:
Активен

G.Petrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Ейййййййй и аз съм ПУП и НУП...... но намерих такава само за задочници...а пък аз съм редовно... :? :hihi: :roll: :chat:
Активен

хриси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

4estito i az se nadqvam da stana va6a kolejka ama.....ne sam klasirana o6te vie s kakv bal ste prieti kolko imate na izpita
Активен

stas1213

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Здравейте, аз съм приета НУПЧЕ и също търсих в социалната мрежа, но без успех
Активен

Евгений

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Ето линк към групата -  https://www.facebook.com/groups/156584221145772/   :wink:

@ хриси - благодаря, балът за момичетата е 29.90 след второто класиране, не знам с какви оценки кандидатстваш, но ако кандидатстваш само с тест езикова култура, например, имайки предвид начина на балообразуване(6 пъти оценката от теста), това означава, че последното момиче прието на 2-ро класиране е изкарало 4.98(това е само ориентировъчен пример, тъй като балът се образува по различен начин и реално няма такива оценка с 98 стотни).

@ stas1213 - НУПЧЕ е различна специалност от ПУП-НУП. Най-вероятно още няма създадена група за НУПЧЕ, което означава, че ти можеш да го направиш и да поканиш колегите от тази специалност. :)

Успех на всички, които чакат 3-то класиране!
Активен

хриси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

blagodarq za otgovora ami az na izpita po balgarski ima za sajalenie 3,40 koeto umnojeno po 6 e 20,40 kandidatstvam zado4no ybo4enie! ZAVAR6IX 2006 TOGAVA IMAXME SAMO dzI PO BALGARSKI NA KOITO IMA 5,60 I SREDEN YSPEX OT DIPLOMA 5,31 TOVA OBA4E NE MI POMAGA ZA6TOTO TRQBVALO OCENKA OT MATYRA..... :-(aZ SAM MNOGO AMBICIOZEN 4OVEK I TAZI PEDAGOGIKA MI E VLEZNALA V YMA OT DOSTA VREME...NE ZNAM KAKVO DA PRAVQ IMA LI 6ANS ILI NE
Активен

Евгений

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

    Първо, Хриси, те съветвам да пишеш на кирилица, тъй като правилата на форума са недвусмислени в това отношение. Най-малко, модераторите могат да изтрият постовете ти и да изгубиш връзката с форума и ние съфорумците с теб.

    Второ, аз съм завършил средно образование през 2007г. и тогава ДЗИ държаха само тези, които изрично бяха поискали това, за което, разбира се, се издава отделен документ(удостоверение) за успешно положен ДЗИ. Първият випуск, който имаше задължителни ДЗИ, с оценката от които може да се кандидатства във ВУЗ, беше 2008, ако не бъркам. Ако ти си сред малцината държали ДЗИ преди 2008г. и си изкарала такъв висок резултат, то е трябвало да кандидатстваш с тази оценка, вместо да се явяваш на тест по езикова култура, за да имаш по-голям шанс за класиране в специалността, която желаеш.

    Трето, това, което пише като оценка под ДЗИ в дипломите преди 2008г. е средно аритметичната оценка по съответната дисциплина за срока на обучение, а не оценка от ДЗИ.

    Четвърто, няма как да има изискване за оценки от ДЗИ и от матура, тъй като те са едно и също нещо.

    Пето, нямам представа до колко ще падне бала на трето класиране, защото всяка година е различно и аз не мога да кажа от сега какво ще се случи със сигурност. Дано да имаш късмет и желанието ти да се изпълни! Стискам палци!  :-)

    П.П. Тъй като учебните планове и особено графиците на занятията на редовното и задочно обучение се различават съществено, смятам че е по-удачно, живот, здраве и късмет да те приемат, задочниците да създадете отделна група.
« Последна редакция: 01.08.2012, 23:06:58 от Евгений »
Активен

хриси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Благодаря за отговора!Ще чакам резултати и така а относно дипломата аз се обаждах в ПУ и ми казаха  че в моя случай гледат оценката от изпита само а не  тази от дзи не знам защо????????????иначе щях да съм се класирала вече а теб с ккаква оценка те приеха и и ма ли много желаещи от мъжете в тази специалност?
Активен

Евгений

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

https://www.facebook.com/groups/326490090777276/ - Това, колеги, е линк към групата на задочно обучение!  :-)
Активен

G.Petrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Аз съм Габриела...приятно ми е :) присъединих се към групата, чакам одобрение  :-P :-P :-P
Активен

G.Petrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

За тази специалност лично приемат и само с матура по бълг.език...мен ме приеха на 2ро класиране с оценка от матурата 5,09...  :#1: Айде вече да се съберем !  :-D
Активен

Ioan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравей те хайде да направим страница в facebook на Предучилищна и начална училищна педагогика ? Има ли съгласни ? Моя facebook е Ioan Stanchev
Активен

Евгений

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Ioan, в постовете по-горе има линкове към групите както на редовно, така и на задочно обучение. Можеш да се присъединиш към тази, която съвпада с формата на обучение, в която си приет. Добре дошъл!  :-)
Активен

Галка

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

ха здравейте колеги  :-)
Активен

Магдалена Радева

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте колеги  :sun:
Активен