argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: колегите от спец. информатика (приети 2012)  (Прочетена 5010 пъти)

Крuсu

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Ето групата и на редовното. Колеги, може да се присъедините, ако все още отсъствате от нея :)

https://www.facebook.com/groups/puit12/
Активен
"You only live once, but if you do it right, once is enough.” - Mae West

denislavv

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32

Изникна въпросче.Програмата излезна за първия триместър.Аз знам ,съм първа група но се оказва ,че всяка група има 2 подгрупи.Някой знае ли от къде да разбера дали съм 1А или 1Б.
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

Май бяха по 24 или 26  в група. Тоест 1-те 12 или 13 са А група, другите са Б група :) Щом си първа е най-лесно за разбиране  :-D
« Последна редакция: 25.11.2012, 19:35:01 от Таньо Иванов »
Активен

deni9309

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте! Приятно ми е да се запознаем. Приета съм задочно в тази специалност, само че след като бяха минали лекциите. Може ли някой да ми каже откъде да си намеря лекциите по осн. на компютърната информатика? (в сайта ги няма качени) :-) И още 1 въпросче - какъв е формата на изпита по този предмет? Мерси предварително!
Активен

Митко

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26

Потърси учебника по ОКИ в библиотеката.

Изпита, ако е същия, като на редовното обучение, а предполагам е такъв, се състои в дефиниране на 10 термина в 3-4 изречения, от околко 300 възможни термина и решаване на сравнително елементарна задача на С++. Задачи, по които да се подготвиш, може да намериш тук - http://best.uni-plovdiv.bg/Zad_Mat.htm
Активен

Таньо Иванов

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 81
  • Бъди коректен потребителю!

Най-добре е да се намери учебника по Основи на компютърната информатика.
Много е добър и лесно се учи от него. ако имаш време е добре да го прочетеш целия, а не само това което е заложено в плана.
Активен
Блаженството за тялото е здравето, за ума – знанието.