argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Български език и турски език 2011-2012  (Прочетена 1748 пъти)

Ekaterina_Shakirova

  • Гост

Здравейте.Знаете ли в разписанието нещо не мога да разбера първи курс български с турски понеделник от 8 и 30 ли започваме?И знаете ли къде се намира тази зала на Авито лаб.ТСО и на разписанието пише А група,Б група.Според мен по пътя на логиката А група е за начинаещите,защото в единия ден пише турски език за напреднали и в разписанието под него в същия момент А група имат часове по практически турски език-А група.Всички други зали записах къде са,но не можах да разбера къде са лаб.ТСО и 30 с.з. Ако знае нещо някой от другите специалности да пише.Много ще се радвам да се поопознаем и след като завършим бакалаварската програма да се виждаме.Аз не знам много турски само някой думи и отделни изрази.Българка съм и съм омъжена за турчин.Имам син на 2 годинки.Незнам,които бяха на откриването по специалности представиха една китайка много хубава учителка и сладко бебче има.  :-* .Аз също съм горда с моят син и някои приятели извън университета се чудят как ще съчетавав тези неща.Ами с мерак и упорит труд,защото искам да науча турският език и да си усъвършенствам българският език.  :heart: .Специалността е хубава,защото е изградена върху изучаването на българският и турският от нивото на начинаещи.  :blush: .Някои,ако иска да ми пише в скайп: ezo_ekaterina_shakirova_1989 или в фейсбук: Екатерина Шакирова на профила ми там имам една снимка червено сърце и вътре пише на турски: askim seni seviyorum .  :-P
Активен

Ekaterina_Shakirova

  • Гост
Re:Български език и турски език 2011-2012
« Отговор #1 -: 02.10.2011, 14:34:41 »

Здравейте.Знаете ли в разписанието нещо не мога да разбера първи курс български с турски понеделник от 8 и 30 ли започваме?И знаете ли къде се намира тази зала на Авито лаб.ТСО и на разписанието пише А група,Б група.Според мен по пътя на логиката А група е за начинаещите,защото в единия ден пише турски език за напреднали и в разписанието под него в същия момент А група имат часове по практически турски език-А група.Всички други зали записах къде са,но не можах да разбера къде са лаб.ТСО и 30 с.з. Ако знае нещо някой от другите специалности да пише.Много ще се радвам да се поопознаем и след като завършим бакалаварската програма да се виждаме.Аз не знам много турски само някой думи и отделни изрази.Българка съм и съм омъжена за турчин.Имам син на 2 годинки.Незнам,които бяха на откриването по специалности представиха една китайка много хубава учителка и сладко бебче има.  :-* .Аз също съм горда с моят син и някои приятели извън университета се чудят как ще съчетавав тези неща.Ами с мерак и упорит труд,защото искам да науча турският език и да си усъвършенствам българският език.  :heart: .Специалността е хубава,защото е изградена върху изучаването на българският и турският от нивото на начинаещи.  :blush: .Някои,ако иска да ми пише в скайп: ezo_ekaterina_shakirova_1989 или в фейсбук: Екатерина Шакирова на профила ми там имам една снимка червено сърце и вътре пише на турски: askim seni seviyorum .  :-P
разбрах каде се намира горе-долу всичко сега се връщам от ректората и от сградата където ще караме вторник лекций за първи курс става въпрос.Бях със сестра ми и тя ми показа,което знае тя също е студентка,но четвърти курс с Математика редовно обучение,а и охраната беше любезен и ми обесни някой неща.Само до някой зали ходихме на място и ги видях къде се намират другите ги записах,но сигурно ще се луткаме няма друг начин.За другата сграда дето ще караме вторник едно момче студент ни заведе на място за да не се объркаме много любезен ей така трябва да сме всички,а не да се делим по групи.А за Авито е малко забутано място в смисъл,че трудно се намира,но е в ректората,ако някой незнае ще ви кажа утре.Делим се по групи и по факултетни номера ми каза охраната за А и Б.Каза като сме първи курс е разбираемо да се объркаме,но има си начини за решението като питаме,но не по натрапчив начин.
Активен

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология
Re:Български език и турски език 2011-2012
« Отговор #2 -: 03.10.2011, 00:35:03 »

Хей... ти си направи минидневниче!! :P :P  Все пак важното е, че си се ориентирала къде и кога трябва да  отидеш  :wink:
Активен

seviyorum

  • Гост
Re:Български език и турски език 2011-2012
« Отговор #3 -: 04.10.2011, 00:06:25 »

Здравейте! Пиша ви, защото се чувствам длъжна да предупредя за нещо, с което ще се сблъскате след 1ви курс..
Предполагам, че часовете ви по практически турски език сега ще се водят от проф.Добрев. От втори курс са запланували да бъдете поемани от друг преподавател. Проблемът идва от това, че двамата преподават по съвсем различни системи. Затова, за да не се стъписате в един момент, се снабдете с учебниците, по които преподава преп. Перчева в 1ви курс и сеподготвяйте самостоятелно и по тях.. Късмет.
Активен

Ekaterina_Shakirova

  • Гост
Re:Български език и турски език 2011-2012
« Отговор #4 -: 20.10.2011, 18:55:21 »

Хей... ти си направи минидневниче!! :P :P  Все пак важното е, че си се ориентирала къде и кога трябва да  отидеш  :wink:
Да орентирах се,защото е хубаво да не се лутаме после кое къде е.Ти коя специалност си?
Активен

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология
Re:Български език и турски език 2011-2012
« Отговор #5 -: 28.10.2011, 22:50:43 »

Хей... ти си направи минидневниче!! :P :P  Все пак важното е, че си се ориентирала къде и кога трябва да  отидеш  :wink:
Да орентирах се,защото е хубаво да не се лутаме после кое къде е.Ти коя специалност си?

Българска филология :P
Активен

Ekaterina_Shakirova

  • Гост
Re:Български език и турски език 2011-2012
« Отговор #6 -: 06.03.2012, 15:43:09 »

Здравейте! Пиша ви, защото се чувствам длъжна да предупредя за нещо, с което ще се сблъскате след 1ви курс..
Предполагам, че часовете ви по практически турски език сега ще се водят от проф.Добрев. От втори курс са запланували да бъдете поемани от друг преподавател. Проблемът идва от това, че двамата преподават по съвсем различни системи. Затова, за да не се стъписате в един момент, се снабдете с учебниците, по които преподава преп. Перчева в 1ви курс и сеподготвяйте самостоятелно и по тях.. Късмет.

Да от Добрев ни се водят и не сме взели кой знае какво и съм първи курс.Сигурно ли е,че ще бъдем при друг преподавател втори курс и тая Перчева лоша ли е? :wink:
Активен

BeTeNaBe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
  • I Курс Педагогика с Български и ТУРСКИ език :)
    • https://www.facebook.com/nedret.ozgur.96
Re:Български език и турски език 2011-2012
« Отговор #7 -: 27.09.2012, 14:03:15 »

Имали някой по тази специалност ? :)
Активен
Bir bakıyorsun "HAYATTA YAPMAM" dediğin şeyin "BAŞROLÜNDESİN"