argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Философия  (Прочетена 4204 пъти)

Hrisi_pz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
  • философия
Re:Философия
« Отговор #20 -: 27.09.2012, 09:30:44 »

Здравейте, някой знае ли в понеделник на 01.10 в колко часа трябва да сме там?
Активен

dasiq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Философия
« Отговор #21 -: 27.09.2012, 10:22:59 »

Ами и аз не знам,нито знам в коя зала,нито нищо,но предполагам ,че на откриването ще разберем ,а и аз лично ако не кажат утре мисля да звънна на учебен отдел
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:Философия
« Отговор #22 -: 27.09.2012, 11:32:39 »

Момичета,програмата трябва да излезе най-късно в петък,ако я няма в сайта на таблото в ректората трябва да  я има,така ще разберете къде сте на 1.10.Учебен отдел няма да ви отговори на въпроса,те най-малко знаят какво се случва около програмата,секретарката на факултета е по-запозната,и ако никъде не видите програма по табла или  сайтове,тогава може да се допитате до нея,но съм сигурна,че до петък ще я има на таблото или на сайта,ако не и на двете места.
Активен

Hrisi_pz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
  • философия
Re:Философия
« Отговор #23 -: 27.09.2012, 13:01:44 »

Искам да попитам момичето от 4-ти курс, знаеш ли как стоят нещата с хората които са на 50% посещаемост, имат ли и те заверки или не? Понеже аз ще съм така, на 50% посещаемост, защото имам дете. Бях подочула от една позната, че съм задължена да ходя само на упражненията, а на лекциите не, но не знам колко е истина. Инспекторката ми каза само като започне годината, че трябва да подам документи за 50% посещаемост и за стипендия, но нищо повече не каза, никакви подробности. Ако някой може да ми каже нещо по въпроса, нека да пише. Благодаря !!!
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:Философия
« Отговор #24 -: 27.09.2012, 13:28:55 »

Упражненията са задължителни,защото се пуска списък за присъствие,но от миналата година семестъра се заверява още при записване и затова донякъде това с посещенията отпадна,пак има преподаватели,които държат  на присъствие и на лекции и на упражнения,но откакто няма заверки нещата станаха малко по  "свободни" откъм посещаемост.Ако притеснението ти е само за  заверките,споко,вече ги няма така,че спокойно можеш да се явяваш на изпити и т.н само трябва да следиш за това кой преподавател е физиономист и кои не и да ходиш редовно на лекциите му. А след като инспекторката ти е казала така значи може и това да направиш,все пак  мисля,че една стипендия е добре дошла.
Активен

dasiq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Философия
« Отговор #25 -: 27.09.2012, 15:09:00 »

Искам да попитам има ли възможност ,ако реша да се възползвам от студентските бригади ,да си изтегля изпитите вместо да ги отлагам?
« Последна редакция: 27.09.2012, 15:12:18 от dasiq »
Активен

dasiq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Философия
« Отговор #26 -: 27.09.2012, 17:08:05 »

Програмата е излязла,но защо ми е неактивна ?
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:Философия
« Отговор #27 -: 27.09.2012, 17:40:01 »

Могат да се изтеглят изпитите по-рано,но трябва съгласието на всеки  един преподавател при които имаш изпит.
пп.И на мен ми е неактивна,предполагам,че е заради това,че правят нов сайт,или пък има някакво дооправяне в някой програми,мисля,че скоро ще се активира.
Активен

dasiq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Философия
« Отговор #28 -: 28.09.2012, 18:40:35 »

Може ли някой да ми разясни програмата?Какво значи с.з.   , какво имат предвид с това 1 седм,2 седм   ,  и какво представлява този ПОТОК и всички лекции са на Костаки Пеев  ?Каква е тази избираема дисциплина аз нищо не съм  си избирала?
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:Философия
« Отговор #29 -: 28.09.2012, 19:02:47 »

С.з означава семинарна зала, 1 седм и 2 седм означва,че в понеделник имате лекции при доц.Пожарлиев,Доц Шнитер и пр.а следващата седмица нямате т.е редувате дадения предмет през седмица, поток означава,че ще карате лекции и с друг курс, и да всички лекции са на костаки пеев.Избираемите дисциплини излизат на таблото на 4 етаж на костаки пеев към средата или края на октомври и се подава молба до декана с това кой модул и съответно коя дисциплина искате да карате този семестър,следващия се подава пак молба,но вече само за това коя дисциплина искате да карате от вече избрания модул и така до 4 курс.
Активен

dasiq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Философия
« Отговор #30 -: 28.09.2012, 19:30:38 »

Мерси много
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:Философия
« Отговор #31 -: 28.09.2012, 19:34:06 »

Моля,ако има въпроси питайте,сега му е времето :-)
Активен

miminceto1

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Философия
« Отговор #32 -: 05.01.2013, 19:49:43 »

искам да знам-тази философия има ли завършване.толкова лие  трудно ,колкото се опитват да ни внушат преподавателите.и най-вече формалната логика 1 курс има ли вземане изпита.благодаря за отговора,предварително!
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:Философия
« Отговор #33 -: 08.01.2013, 14:50:29 »

Успокойте се, всичко има взимане стига да сте учили и формалната логика има взимане,само трябва старателно и систематично да учите,не ви съветвам на изуст, защото така нищо не се запомня,трябва с разбиране,иначе всичко е лесно щом се учи с желание.Успех
Активен

tanya_p

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Философия
« Отговор #34 -: 13.02.2013, 15:36:35 »

Някой Философия 3-ти курс има ли ?  :blush:
Активен