argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Въпроси за Приложна лингвистика( Английски с китайски език )  (Прочетена 1004 пъти)

den1ty

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте ! Аз съм 12 клас и уча в Езикова гимназия в паралелка - Английски с немски. От сегашния ми опит,разбрах,че е много трудно , но пък ми харесва и е нещото,което правя с удоволствие.Сега ми предстои,всички добре знаете,много труден избор къде да уча.Насочих се към ПУ за специалностите- АЕ с КИ или АЕ с ИС.Но всички, с които споделих,ме посъветваха да не кандидатствам в Пловдивския,тъй като ''не ставал''.Въпроса ми е, Вие,доволни ли сте?Или наистина е загуба на време и усилия ? Това ли е което очаквахте ? Ще съм благодарна ако споделите опит и мнения,каквито и да са.  :-)
Активен
''If you think adventure is dangerous,try routine.It is lethal.''

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)

няма значение къде си,дали в ПУ или някъде другаде мръсотията е навсякъде, където и да те приемат все ще има преподаватели,които няма да са в час,такива,които ще си късат без да са прочели или внимателно чули знанията ти въпрос на избор на преподавателя не на знанията ти,такива които пък са отдадени на професията ти и ще те оценят достойно и според знанията ти ще са обективни, навсякъде го има това тъй,че не че ПУ не става,а самата организация и всичко останало не става като всичко в страната ни,затова не се притеснявай просто гледай и се моли да са свястни преподавателите ти и обективни пък къде ще те приемат няма значение,успех :-)
Активен