argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ПРОДАВАМ ТЕМИ ПО ПСИХОЛОГИЯ ЗА КАНДИДАТ-СТУДЕНТИ!  (Прочетена 1385 пъти)

дани777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46

Темите са съобразени със справочника и програмата за кандидатстване по Психология!!! Разработени са от преподавател от Паисий Хилендарски гарантират влизане в университет.Това са всички 19 теми отлично разработени,само сядаш и четеш.Темите са еднакви всяка година.Аз лично кандидатстах с тях в ПУ и искарах 5.30 с който влезнах автоматически.СИГУРЕН УСПЕХ!!!
Само за 100ЛВ!
0896 153545
Активен
И да се плашиш,няма да се страхуваш!

adrrianna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

ДНЕС ПОЛУЧИХ ТЕМИТЕ ОТ ВАС И ИСКАМ ДА ПРЕДУПРЕДЯ ВСИЧКИ ХОРА ТУК ДА НЕ СЕ ЛЪЖАТ КАТО МЕН !!!!! ДАДОХ ВИ 100 ЛВ. ЗА "РАЗРАБОТЕНИ ОТ ПРЕПОДАВАТЕЛ ТЕМИ" , А ВИЕ МИ ПРАЩАТЕ КСЕРОКОПИЯ НА УЧЕБНИКА ПО ПСИХОЛОГИЯ ЗА 9 КЛАС !!
НЯМАМ ДУМИ ЗА ТАЯ НАГЛОСТ , ЧЕСТНО !
ТОВА, КОЕТО МОГА САМО ДА НАПРАВЯ Е ДА ПРЕДУПРЕДЯ ВСИЧКИ, ЗА ДА НЕ ИЗЛЪЖЕТЕ ОЩЕ ХОРА !!!
Активен

дани777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46

Леле чак сега го виждам това....това не е истина!ти май се шегуваш нещо...бъркаш ме с някой моето момиче!!!
без комантар!!!
Активен
И да се плашиш,няма да се страхуваш!

adrrianna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

До там са "разработени" темите , които ми продадохте за 100 лв. , че спокойно бих ги дала, на който иска и то само срещу 7 лв. /толкова струва нов учебник по Психология за 9 клас, по който трябва да се учи /.
Това, което сте написали, че предлагате , не съответства на истината !
Активен

vanilliya

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Изпита по психология НЕ е както преди години!! НЕ е с ТЕМИ,а е ТЕСТ върху съответния материал + есе  :) теми въобще не са нужни !!!!!!
Активен
Всичко е достижимо,стига да го искаш достатъчно силно...