argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Стипендии 2-ри семестър  (Прочетена 4107 пъти)

paladingod

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Стипендии 2-ри семестър
« Отговор #20 -: 08.04.2013, 19:19:47 »

Разбира се ! Нямам нищо против, но държавата ни е такава ! Защото не трябва да намаляват броя на стипендиите или пък да намаляват броя на взимащите, напротив..нека студентите, които взимат да са повече, но не 100, 120 повече да ги направят, все пак да си студент не е никак леко "финансово".
 Митко, съгласен съм с теб, но нито аз, нито ти ще променим нещо ако разсъждаваме, за съжаление. Все пак колкото и да са, добре дошли, помощ е ! Все пак ние сме капка в морето, големите риби решават какво да става и какво не. Благодаря ти за адекватната информация все пак ! Но би ли ми казал дали има точно някаква процедура по взимането на картите или само с имената или факултетен номер, ще сам ти благодарен да споделиш ! :)
Активен

Митко

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re:Стипендии 2-ри семестър
« Отговор #21 -: 08.04.2013, 21:05:34 »

Даваш си само личната карта, не ти трябва нищо друго и ти дават да се подпишеш на няколко места, взимаш си дебитната картата + един плик с ПИН кода  + един лист с IBAN номера и от там нататък чакаш да ти преведат парите. Не съм проверил все още, дали са превели нещо, някой ако има информация да сподели.
« Последна редакция: 08.04.2013, 21:09:34 от Митко »
Активен

baabyy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Стипендии 2-ри семестър
« Отговор #22 -: 09.04.2013, 09:04:33 »

Здравейте! Някой знае ли кога ще има преводи (на оставащата сума от стипендиите)?
Активен

paladingod

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Стипендии 2-ри семестър
« Отговор #23 -: 09.04.2013, 20:08:50 »

Благодаря, Митко ! Днес свърших тази полезна работа, не е кой знае какво. Превели са по 100 лв. за сега, но имам един въпрос, с който не съм много запознат. Mожe ли някой да сподели, ако има актуална информация. В ПУ стипендиите за 4 или 5 месеца се превеждат?..тъй като не съм получавал и не знам. Също така и до кога би трябвало да се преведат всички пари по сметките, както беше попитала и baabyy :)
« Последна редакция: 09.04.2013, 20:13:19 от paladingod »
Активен

duduli

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Стипендии 2-ри семестър
« Отговор #24 -: 16.04.2013, 20:26:08 »

Здравейте!Искам да попитам нещо!Аз съм 4-ти курс педагогика и вторият семестър ми е само практика.Тези месеци също влизат и се дава стипендия за тях нали???
Активен

Dementia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re:Стипендии 2-ри семестър
« Отговор #25 -: 01.05.2013, 13:39:57 »

Благодаря, Митко ! Днес свърших тази полезна работа, не е кой знае какво. Превели са по 100 лв. за сега, но имам един въпрос, с който не съм много запознат. Mожe ли някой да сподели, ако има актуална информация. В ПУ стипендиите за 4 или 5 месеца се превеждат?..тъй като не съм получавал и не знам. Също така и до кога би трябвало да се преведат всички пари по сметките, както беше попитала и baabyy :)
4 месеца се превежда социалната стипендия, всеки месец на 15-то число по 100 лв. :)
Активен