argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Подновяване  (Прочетена 2372 пъти)

NIKI DOSEV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Подновяване
« -: 21.06.2008, 18:06:54 »

Здравейте,

Прекъснал съм преди 2 години 2ри курс 2ри семестър. (Имам заверен първи семестър)
Искам от есента/пролетта да подновя студентството си.

Имам няколко висящи изпита btw.
Може ли някой да ми отговори дали трябва да взема всички изпита преди да подновя или може да си почна 2ри курс и вече след това да имам поправки и ликвидации на края на годината.

Благодаря предварително.
« Последна редакция: 23.06.2008, 10:23:05 от Kelli_Mutu™ »
Активен

FlexFit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
Re: Подновяване
« Отговор #1 -: 26.06.2008, 00:26:01 »

Задочно или редовно обучение си? Не е задължително да вземеш всички изпити преди да подновиш, освен ако те не са били повод за да прекъснеш обучението си.Имам предвид повече от 3 изпита невзети.
Активен

dopehope

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
  • Today we escape...we escape
Re: Подновяване
« Отговор #2 -: 18.07.2008, 11:17:23 »

Аз съм БЕАЕ,но прекъснах миналата година.Кога трябва пак да  си попълня именника...след първо класиране ли?
Активен

dopehope

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
  • Today we escape...we escape
Re: Подновяване
« Отговор #3 -: 18.07.2008, 11:19:29 »

Не знам,NIKI DOSEV,говори с Чавдарова...само да не те изяде:)
« Последна редакция: 18.07.2008, 11:21:56 от dopehope »
Активен

Маймунчо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96
Re: Подновяване
« Отговор #4 -: 19.07.2008, 12:17:47 »

Аз съм БЕАЕ,но прекъснах миналата година.Кога трябва пак да  си попълня именника...след първо класиране ли?
Доколкото разбирам, си прекъснал/а в първи курс. След кой семестър? Ако имаш заверен само първи семестър, предполагам, че ще можеш да се запишеш отново едва през февруари - за втори семестър. Ако и двата семестъра са ти заверени, сега би трябвало да запишеш първи семестър на ІІ курс (добре е да свършиш тази работа до края на септември). Ако имаш невзети изпити, изчисти ги по възможност сега през септември на поправка и ликвидация.
... Ако пък и първият семестър не ти е заверен, трябва отново да запишеш първи курс сега през септември.
« Последна редакция: 19.07.2008, 12:19:44 от Маймунчо »
Активен
Самый отдаленный край Вселенной к чему-нибудь да близок, самый близкий от чего-нибудь да отдален.
К. Прутков

dopehope

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
  • Today we escape...we escape
Re: Подновяване
« Отговор #5 -: 20.07.2008, 09:27:35 »

Маймунчо,прекъснах още в началото на семестъра...и то не поради страх от учене,а по здравословни причини.И Тя съм :-)
« Последна редакция: 20.07.2008, 10:31:43 от dopehope »
Активен

el_boracho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Подновяване
« Отговор #6 -: 28.07.2008, 13:33:17 »

Незнам дали тук е мястото на моят въпрос, но аз сам руска филология 2-ра година и трябва да презапиша, но инспекторката е в отпуска до 8-ми август... а някой знае ли до кога продължава записването.... сиреч кога е последния срок... да не взема да го изтърва ... че тогава лошо  :-( Благодая Ви, предварително !!! :bow:
Активен

dopehope

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
  • Today we escape...we escape
Re: Подновяване
« Отговор #7 -: 28.07.2008, 20:02:10 »

говори с инспекторката си по телефона:)
Активен

el_boracho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Подновяване
« Отговор #8 -: 30.07.2008, 12:28:34 »

Ами в отпуск е.... немога да се свържа с нея за това питам дали някой знае кога е последният краен срок.  :headbang:
Активен

Babygirl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Подновяване
« Отговор #9 -: 02.08.2008, 20:04:30 »

Аз съм БЕИ и тази година ще бъда за трети пат 1ви курс :yawn: Изкарах първи семестър, но заминах за щатите и не се явих на изпитите от втори семестър. Като си дойдох инспекторката ми каза, че понеже ми липсвала една заверка от 2ри сем , трябвало да се запиша да го изкарам наново. Не можело директно да се явя на изпитите си и да си продалжа като хората :( Така и не го направих ама сега ще трябва. А случайно някой да знае, дали в това положение мога да запиша задочно или още по-добре да се прехвърля в друга специалност???
Активен

RoSeNcEtO

  • Гост
Re: Подновяване
« Отговор #10 -: 02.08.2008, 20:25:11 »

Аз записах БЕНЕ и прекъснах още първия семестътър. Ходих до университета и говорих с инспекторката, презаписването на годината става септември месец. Презаверяват ти старата книжка и айде наново  :-X Най-добре е да се отиде началото на септември  :-)
Активен

dopehope

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
  • Today we escape...we escape
Re: Подновяване
« Отговор #11 -: 12.08.2008, 15:35:56 »

Днес говорих с Чавдарова по телефона...каза ми в края на септември.
Активен

RoSeNcEtO

  • Гост
Re: Подновяване
« Отговор #12 -: 14.08.2008, 11:41:17 »

И аз говорех, но с Лупова и на мен ми казаха края на септември?! Аз си мисля, че трябва по-рано, незнам...
« Последна редакция: 14.08.2008, 11:53:30 от Kelli_Mutu™ »
Активен