argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Отдавам апартамент под наем  (Прочетена 2175 пъти)

KiP

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Отдавам апартамент под наем, на 3 минути от ПУ. Намира се на ул.Петко Д.Петков. Апартаментът е с източно изложение, тристаен, но се дава преходен хол със  спалня,кухня, баня с тоалетна и перално(сервизно) помещение. Прилагам снимки на апартамента и помещенията.

Наем на месец : 400 лв

Телефон за контакти :   0888 664 909 ; 0883 346 674










P.S. Предварително се извинявам, ако темата не е за този раздел :)
Активен

KiP

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Отдавам апартамент под наем
« Отговор #1 -: 06.08.2012, 09:23:09 »

Поправка : Жилището се намира на ул. Доспат 5.
Активен

forumec

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76
Re:Отдавам апартамент под наем
« Отговор #2 -: 06.08.2012, 11:28:45 »

Ти за 400 лева, знаеш ли какво може да се наеме??? Нов ремонт, качествена дограма, добре обзаведен и неприличащ на дупка...

Знам, че студентите са отчаяни за квартира по това време, ама не е хубаво чак така да се възползвате от тях... Намаляй цената, че в тази криза и конкуренция и с тези тарикатски номера няма да си намериш квартиранти скоро...
Много ме изнервят тия лели/чичковци с милион изисквания, нереално висок наем, а насреща дават една дупка...

Гледай тук какво става за 400 лева:
http://burkan.info/1093526/Imoti_pod_naem/luksozen_2-staen_apartament_K_Parij.html

Спалня, кухня, хол, санитарен възел.



« Последна редакция: 06.08.2012, 11:34:26 от forumec »
Активен

KiP

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Отдавам апартамент под наем
« Отговор #3 -: 16.08.2012, 11:50:10 »

Сладурче, моят апартамент е на 3 минути от университета и на 5 от централния площад. И не съм чичко или лелка, а съм на 20 и също съм студентка. Къде е Кючука, къде е центъра? Не виждам смисъл да коментирам.
Активен

forumec

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76
Re:Отдавам апартамент под наем
« Отговор #4 -: 18.08.2012, 22:59:35 »

Предпочитам да пътувам 10 минути с автобус, отколкото да живея в кочина.
Активен

devil4e_kiss4e

  • Гост
Re:Отдавам апартамент под наем
« Отговор #5 -: 19.08.2012, 18:06:05 »

именно
Активен

existenz55

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
    • Публикувай новините сам
Re:Отдавам апартамент под наем
« Отговор #6 -: 07.09.2012, 17:24:39 »

Аман от тарикати. И като ти е на 5 минути от центара какво? Кочина е отвсякъде. За 200 лв. може да намериш някой изпаднал студент дето да живее там (реално само ще спи иначе в такъв апартамент аз не би живял).
Активен

GIGATA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 92
Re:Отдавам апартамент под наем
« Отговор #7 -: 08.09.2012, 23:14:15 »

Лелее, тоя апартамент не е пипан откакто е построен блока  :-X. Наемът му е напълно нереален. Пълна мизерия. Поне да го беше поизчистила и поосвежила малко от малко. А т'ва, че е на 3 минути - по-добре да е на 30, но да се прибираш с удоволствие "вкъщи", отколкото да не ти се стъпва там.
 Сваляй на 200-250лв макс.
Активен

cvetoslav

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Отдавам апартамент под наем
« Отговор #8 -: 14.01.2014, 10:00:21 »

Има нещо такова, но така е избора на квартира винаги е бил така кошмарен
Активен
Апартамент или къща всичко си има плюсове и минуси

verayerova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Отдавам апартамент под наем
« Отговор #9 -: 17.01.2014, 17:02:49 »

Тва сигурно е най-деликатната тема. Искам пък да ви кажа че 80% от обявите по сайтовете са фалшиви!!! Аз изпадам в пълен ужас като трябва да си търся квартира. Щото наглите брокерчета какво правят ? Пускат яки снимки с нереално ниска цена и после ..аааа ами то го няма този апартмент, взеха го вече. Ей, ама как така ги взеха всичките 10, на които звъннах бе!!! :headbang: Но както и да е, оферта е да си вземеш не толкова добре изгледащ апартамент и да му дръпнеш един освежителен за сметка на наема. Хем наемодателя доволен, хем наемателя доволен. Праскаш един хубав латекс, ей такъв примерно (тези са добри) http://www.boro-bg.com/lateks, туряш едно матраче сносно, ей такова http://www.matracinani.bg/ и тайната!!!!

Тайната е да си вземеш едни хубави пердета, не да ползваш някакви вмирисани и пожължтели. Това поне не струва скъпо. Важно е и какви корнизи ще си монтираш! Та, отиваш, купуваш си едни хубави перденца, вземаш си разтегателни корнизи http://www.perdeta.net/category/21/kornizi.html (ей таквиз) и си правиш лесно монтажа и се радваш на домашен уют! И килимче, също е много важно!!!

Ако трябва да съм честна все пак, абе хазяй, ама давайте жилища, в които може да се живее. Еми направете му едно ремонтче, няма да мрем върте, ще живеем. Знам, че не винаги е възможно и всеки е притиснат от парите, ама малко от малко. Хайде със здраве  :makeup:
Активен
Любовта ще спаси света !!!